Graco EVO XT- dobry to wózek?

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Graco EVO XT- dobry to wózek?

Postautor: Mamcia » 31 paź 2014, 11:45

Zostanę mama pierwszy raz i kompletowanie wyprawki to dla mnie wielki kosmos. A tym bardziej wybór wózka. Przeglądam w necie różne modele i cała jestem załamana.
Ostatnio wpadłam na pomysł że kupię coś z nowości tegorocznych- bedzie przynajmniej oryginalnie no i ograniczy to mój wybór. No i wpadłam na Graco EVO XT. Na pierwszy rzut oka mi się podoba. Co o nim powiecie doświadczone mamy?
Mamcia

Re: Graco EVO XT- dobry to wózek?

Postautor: alfii » 12 lis 2014, 9:09

Zdecydowanie Graco Evo XT wyglada oryginalnie ale i bardzo dobrze się nim jeździ na naszych wyboistych chodnikach. Koła serio są bardzo dobre, ja juz się przekonałam do tej pianki. Z całą pewnością się nie przebija. Regulacja raczki tez jest bardzo ważna, u nas najważniejsza chyba bo z mezem oboje wysocy jesteśmy i prawie wszystkie wózki sa za male
alfii

Postautor: leonka » 11 gru 2014, 22:42

Graco Evo XT mamy dopiero od kilku tygodni ale jak pani ogladała wózek w sklepie chyba nie bedzie zaskoczeniem jak napisze że koła są terenowe i bardzo fajnie sie nim jeździ,zawieszenie tez ok. Wózek oceniam jak na chwilę obecna bardzo dobrze
leonka

Postautor: crash325 » 08 sty 2015, 15:22

http://adf.ly/v9Ty1poczekaj 5 sekund
crash325

Postautor: Mirka » 31 sty 2015, 3:26

Ja bym radziła zajrzeć na allinside.pl. Mają tam super wózki w lepszych cenach. Sama mam tam wózek mojej małej.
Mirka

Postautor: domcia » 16 mar 2015, 10:29

Bardzo mi się podoba ten Evo Xt , mam do porodu jeszcze 5 miesięcy ale chyba juz na ten właśnie sie zdecydowałam
domcia

Postautor: kaja » 08 kwie 2015, 21:23

Witam. wózek mam od tygodnia. nie napisze zbyt wiele, ale puki co jestem zadowolona. prowadzi się bardzo lekko. skład się baaardzo łatwo. mieszkam na nierównym terenie, gdzie spisuje się bardzo dobrze. kosz na zakupy duży tylko przy gondoli trudny do niego dostęp. trzeba odpinać guziki, żeby schować większy gabaryt. minus jaki mogłabym dać to dość mała gondola. poza tym polecam!
kaja

Postautor: eneme » 20 kwie 2015, 7:55

Może nie akurat ten model o który pytasz ale miałam kiedyś spacerowy (taki pomarańczowo-beżowy). Zakupiłam używany w korzystnej cenie. Wózek wytrzymał bardzo długo, nawet przewózkę dwójki dzieci, jedyne co się zepsuło to druciki na zadaszeniu. Graco to dobra firma :)
eneme

Postautor: jowitka » 19 cze 2015, 23:31

Dzisiaj przyjechał kurier z naszym XT właśnie - pierwsze wrażenie pozytywne. Jak najbardziej. Wypróbowalismy wszystkie "myki: czyli jak sie składa , rozkłada, jak sie montuje i zdejmuje fotelik . gondolkę i spacerówkę ( bo kupiliśmy 3w1) - po mieszkaniu jeździ rewelacyjnie, nawet po schodkach z kuchni dal rade- wiem ze podłoga prosta i to nie to samo co chodnik ale i tak jestem bardzo zadowolona.
jowitka

Postautor: lowita » 01 lis 2015, 23:47

Zazdroszczę wam tego wózka

Nie wiem czy mnie będzie stać ale jak tak to na pewno kupie ten exo xt właśnie
lowita

Następna