Kosmetyki dla kobiet w ciąży-co można a co nie.

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Re: Kosmetyki dla kobiet w ciąży-co można a co nie.

Postautor: madlena » 16 lis 2016, 7:28

[quote="olinka"]ja w czasie ciąży i już po nadal stosuję krem na rozstępy z mama's, bo fajnie nawilża. bałam się strasznie, że mi skóra popęka cała na brzuchu, mama tak miała, babcia tak miała, to i ja powinnam pewnie mieć ogromne rozstępy. ale nie ma takiej tragedii, ćwiczyłam przed ciążą to i brzuch bardziej elastyczny był :) a mama's polecam też kremik do biustu, po fajnie łagodzi ból, ogółem z tych kosmetyków co do tej pory używałam takich ciążowych to te mi najbardziej przypadły, bo nie zostawiają skóry tłustej, ładnie się wchłaniają :)[/quote]

aż muszę chyba wypróbować ten krem z mamas, inne mnie trochę zawodzą, a chodzi mi właśnie o nawilżenie skóry najbardziej, bo potem ciężko doprowadzić biust do porządku ;/
madlena

Postautor: Helena » 28 lis 2016, 13:03

Powinno się uważać jakich kosmetyków używamy w ciąży. Muszą to być na pewno sprawdzone i przebadane kosmetyki. Wypróbuj koniecznie dermokosmetyków Podoceutic, które zostały stworzone do skóry alergicznej i tej z azs. Są to kosmetyki do stóp, pomagające przywrócić skórze gładkość i zredukować zrogowaciały naskórek.
Helena

Postautor: mapek » 29 lis 2016, 9:27

Ja też uzywałam kosmetyki z serii mama's z polecenia koleżanki. Ja testowałam jedynie olejek przeciwko rozstępom i krem na stopy, bo bardzo mi puchły w ciązy ;/ W ogóle w błogosławionym stanie lepiej stawiac na kosmetyki apteczne, sprawdzone, a nie te drogeryjne. Mama's nie znajdzie się w zwykłym sklepie tylko w wybranych aptekach,a le warto poszukac. Na ich stronie mamas.com.pl jest wyszukiwarka i można znaleźć aptekę, która sprzedaje te kosmetyki
mapek

Postautor: iwi2002 » 05 lut 2017, 18:17

Na pewno warte polecenia są kosmetyki Arbonne. Nie tylko dlatego, że są one wegańskie, ale również naturalne i naprawdę działają tak jak powinny. Poza tym plusem jest to, że można zostać niezależną konsultantką i w ten sposób zarabiać. Macierzyństwo to dobry okres na to, aby rozpocząć zmieniać siebie i innych, a dzięki temu wiele zyskać. Na stronie rekowska.com są szczegóły.
iwi2002

Postautor: benia » 12 lut 2017, 20:03

U mnie cała ciąża była na palmersie.
Podobno jeszcze dobrze działa olejek różany...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Malinka » 16 maja 2017, 9:59

zarówno przed jak i po ciąży stosowała swoje ulubione kosmetyki vichy purete thermale - aptekagemini.pl/vichy-pt-olejek-mic-125ml.html
Malinka

Postautor: Moni » 17 maja 2017, 16:42

Ja używam po prostu kosmetyki z Oillan Med, są delikatne, a przy tym świetnie oczyszczają i nawilżają ciało, więc i w ciąży można je stosować bez obaw. A kiedy już pojawi się dziecko, to też postawię na Oillan, ale wersję Baby.
Moni

Postautor: Kapinka » 20 cze 2017, 3:02

Ja stosuję żel do mycia i balsam Elodermu bo moja skóra bardzo się zaczęła przesuszać w ciąży i bardzo mi to dokuczało, a Eloderm mi pomógł efekt nawilżenia po nim utrzymuje się na długo.

Ostatnio przesunięty w górę 20 cze 2017, 3:02 przez: Anonymous.
Kapinka

Poprzednia