Dziewczyny bawełniana pościel i ubranka!! tylko!

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Re: Dziewczyny bawełniana pościel i ubranka!! tylko!

Postautor: KamKryst » 25 gru 2016, 17:13

Witam wszystkich biorących udział w tym poście. Od kilku już lat prowadzimy sprzedaż pościeli dla dzieci, młodzieży i dorosłych - https//www.kamkryst.pl Z zadowoleniem patrzymy na fakt, że coraz więcej producentów i importerów pościeli dziecięcych przykłada właśnie uwagę do produkcji pościeli z wykorzystaniem materiałów antyalergicznych. Dodatkowo starają się uzyskiwać dla swoich produktów certyfikaty i opinie Instytutów Medycznych, co wiąże się z wykonaniem przez te instytucje testów i badań potwierdzających wykorzystanie dozwolonych komponentów. I właśnie tego typu pościele dziecięce polecamy dla naszych najmłodszych. Kupując dziecięcą pościel np. z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie mamy pewność, że nasza pociecha w trakcie swojego snu nie będzie narażona na kontakt z substancjami powodującymi alergie i podrażnienia skóry, a co za tym idzie będzie to zdrowy i spokojny sen. Oczywiście musi to być pościel wykonana ze 100% bawełny - bez dodatkowych domieszek sztucznych materiałów, powodujących nadmierne pocenie w czasie snu. Warto poświęcić parę dodatkowych chwil na zapoznanie się z opisem zamieszczonym na opakowaniu, aby mieć pewność, co do jakości wybranej pościeli dziecięcej.
KamKryst

Postautor: marianna » 16 kwie 2017, 21:07

ja wszystkie pościele szyłam ręcznie i faktycznie, korzystałam tylko z bawełny. z pierwszą miałąm trochę problemów jak zrobić ale pogrzebałam w internecie i znalazłam instrukcję na przepisnaszycie.pl. no i teraz już tylko tam robie, i dla dzieciaków ale też dla nas. Przynajmniej mam idealne wymiary i wzory takie jakie sobie wybiore
marianna

Postautor: karlinkkaa » 16 maja 2017, 11:30

U mnie zawsze jakość stała na pierwszym miejscu. Po pierwszej wysypce już nigdy nie poszłam do najtańszej sieciówki po ciuszki dla niuńki :/
U nas zagościło deareco - mega ładne, wygodne i wogole dobre ciuszki dla maluchow maja.
karlinkkaa

Postautor: ulka32 » 18 sie 2017, 16:22

nie wiem czy znacie sklep Psoty.com ale szyją w Polsce, mają nawet certyfikat bezpieczeństwa, co nie jest spotykane, kupowałam dla syna kilka koszulek od nich bo materiał jest całkiem inny, bardzo przyjemny
ulka32

Postautor: Alicja » 19 wrz 2017, 5:05

[quote="ulka32"]nie wiem czy znacie sklep Psoty.com ale szyją w Polsce, mają nawet certyfikat bezpieczeństwa, co nie jest spotykane, kupowałam dla syna kilka koszulek od nich bo materiał jest całkiem inny, bardzo przyjemny[/quote]
Nie spotkałam się nigdy z takim certyfikatem, zerknę na ten sklep co oferują, nawet świetny pomysł na prezent, np. na baby shower ;)

Ostatnio przesunięty w górę 19 wrz 2017, 5:05 przez: Anonymous.
Alicja

Poprzednia