Co na wzdęcia i zaparcia w ciązy ?

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Co na wzdęcia i zaparcia w ciązy ?

Postautor: przyszłamama9 » 09 lut 2016, 9:45

Tak jak w temacie . Co na wzdęcia i zaparcia w ciązy ? jest to dla mnie bardzo uciążliwe ale nie aż tak bardzo by brać jakieś czopki. Mogą być leki ale tez preferuję naturalne sposoby walki z zatykaniem. Błagam pomóżcie.
przyszłamama9

Re: Co na wzdęcia i zaparcia w ciązy ?

Postautor: mima11 » 17 mar 2016, 18:32

Może spróbuj zjeść suszone śliwki z słoiczka lub wodę z kiszonej kapusty . Takie rzeczy dają rade. No a z leków dicopeg junior, Tak jak chciałaś nie są to czopki tylko proszek do rozporządzenia z wodą.
mima11

Postautor: elancyl » 04 maja 2016, 19:53

osobiście na zaparcia stosowałam dicopeg oraz piłam kompot z suszonych śliwek. Przechodziło raz dwa ;D
elancyl

Postautor: ktosia » 11 wrz 2016, 16:26

ŚLIWKI NIE SĄ NAJTRAFNIEJSZE na z powodu wzdęć i w tym przypadku pogorszą sprawę, lepiej pozostać jednak przy dicopegu, można jeszcze spróbować pić siemię.
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: neti » 09 kwie 2017, 12:27

U mnie ani śliwki ani jabłka czy inne owoce nie zdaly egzaminu. Jabłka to chyba nawet pogorszyły sprawę. Potwierdzam dicopeg 10g zdal egzamin najszybciej i najskuteczniej
neti

Postautor: maja » 15 maja 2017, 12:55

ja używam colon c na takie problemy, on jest na bazie naturalnych składników i nie przeczyszcza a łagodnie reguluje, ostatnia rzecz jakiej bym chciała w ciązy to prześcia z zaparć do biegunki :( tutaj nic takiego się nie dzieje
maja

Postautor: anela » 07 wrz 2017, 22:11

Dziewczyny ja też jadłam co tylko usłyszałam, że może poskutkować na te zaparcia i nic wręcz nawet było gorzej. Ale wiecie co ja chyba znalazłam rozwiązanie mojego problemu. W aptece polecili mi cholestil max, kobietki to działa i jest super. Nareszcie czuję się jak prawie normalny człowiek, normalnie idę do toalety i po wszystkim.

Ostatnio przesunięty w górę 07 wrz 2017, 22:11 przez: Anonymous.
anela