Chrzciny

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Chrzciny

Postautor: Aluśka » 15 kwie 2016, 10:09

Dziewczyny powiedzcie mi jak wyglądały i Was chrzciny od strony organizacyjnej? Mam dużą rodzinę i nie pomieszczę ich w naszych 40 metrach choćbym stanęła na głowie, chyba pozostaje mi zrobić to w jakiejś restauracji ale chcę skromnego wydarzenia a nie pijackiej imprezy, co poleciłybyście w Krakowie?
Aluśka

Re: Chrzciny

Postautor: maślanka » 25 kwie 2016, 22:48

To tylko kwestia jak to dograsz organizacyjnie, możesz poprosić tylko o wino do obiadu i tyle, ja organizowałam w Best Western Premier i bardzo mi to fajnie zrobili właśnie subtelnie byłam bardzo zadowolona jak to wypadło
maślanka

Postautor: Aluśka » 22 lip 2016, 7:48

wielkie dzięki za polecenie Best Western Premier! zrobiłam u nich bo zaraz po tym jak przeczytałam Twoją odpowiedź to się z nimi skontaktowałam i powiedziałam jak chciałabym żeby sprawa wyglądała, że zależy mi na skromnej imprezie tyle tylko że rodzina strasznie duża, zorganizowali mi wszystko wzorcowo, rodzinka od razu miała nocleg kto tam zostawał na dłużej bo niektórzy to w nocy wracali a do tego nie zapłaciłam jakoś dużo szczególnie biorąc pod uwagę fakt że sama nie musiałam ogarniać nic
Aluśka

Postautor: krakers » 18 sie 2016, 21:40

Jeżeli masz dużą rodzinę, to warto zorganizować chrzciny gdzieś w lokalu. Jeżeli chodzi o stronę organizacyjną, to ja nie musiałam się o to martwić, wszystko było super: i jedzenie, i wystrój sali, i obsługa. Jeżeli któraś z was chciałaby zorganizować takie przyjęcie w Łodzi, to serdecznie polecam Venge.
krakers

Postautor: grazka » 22 wrz 2016, 6:24

Byłam na kilku chrzcinach, które były robione w lokalach. Z tym, że nie dlatego, że była taka potrzeba, bo było tyle osób, a dlatego, żeby "ładnie wyglądało"... w takim wypadku jest to dla mnie bez sensu. Ale jeśli masz naprawdę dużą bliską rodzinę, to możesz znaleźć jakiś niewielki lokal, w Krakowie kojarzy mi się np taki co się zwie Zaraz wracam i jest na ul. Miodowej bodajże albo w tamtych okolicach. Byłam tam może raz, ale wydaje mi się przystępny na taką imprezę. Ewentualnie możesz też ograniczyć liczbę gości do minimum i próbować zmieścić w domu
Wszystko co zaczyna się dobrze kończy się źle.
Wszystko co zaczyna się źle kończy się jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
grazka

Postautor: Lolek » 13 cze 2017, 9:53

Teraz to juz często chrzciny czy komunie przypominają małe wesela ;) Nie jest to dobry trend, bo gubi się gdzies istota sprawy, no ale jesli serio jest duża rodzina to wtedy rozumiem, bo zamieszanie w domu za duże, gotowac dla tumu ludzi już nie ma czasu. My byliśmy niedawno na chrzcinach w lokalu pod Zawierciem - zajazd Hetman, fajny klimat, przynajmniej ja lubię takie. Ujęli mnie kuchnią - staropolską i myśliwską, też coś dla mnie.
Lolek

Postautor: górnolotna » 24 lip 2017, 6:48

Podzielam zdanie @Lolek. Kiedyś tego typu uroczystości w lokalach były organizowane głównie ze względu na dużą liczbę gości i problemu lokalowe. Teraz niestety niezależnie od tego ilu będzie gości wszystko przenosi się do sal i restauracji, głównie niestety dla pokazu. Te wszystkie przyjeżdżające limuzynami pod kościoły dzieciaki, a potem wytrowne przyjęcia komunijne. Brakuje prawdziwego ducha i sensu tych wydarzeń. Smutne to :(
górnolotna

Postautor: roksana0592 » 20 paź 2017, 19:10

Ja na początku września byłam właśnie chrzestną i podarowałam pieniądze a do tego kupiłam małej zabawek troszeczkę, a że ma już roczek i jest starsza to na pewno się cieszy z prezentu od ciotki :) zawsze zabawki kupuję na fokastara.pl/zabawki-dla-niemowlaka.html może dlatego, że wszyscy w mojej rodzinie tam kupują i mają rację bo nie dość że tanio to na dodatek w dobrych cenach :)

Ostatnio przesunięty w górę 20 paź 2017, 19:10 przez: Anonymous.
roksana0592