Spa w ciąży

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Spa w ciąży

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 07 lip 2016, 19:44

Co sądzicie o wizycie w SPA w czasie ciąży? Któreś z Was korzystały? Mamy takie pakiety w ofercie i panie zwykle są bardzo zadowolone, ale chcemy też poznać opinie szerszego grona. :)
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Re: Spa w ciąży

Postautor: młodamama » 07 lip 2016, 21:12

ja w ciąży w SPA byłam właśnie pierwszy raz bo dostałam w prezencie od męża żeby się zrelaksować i bardzo mi się to podobało, byłam nad morze w http://www.hotel-lubicz.pl/ więc przy okazji zaliczyłam cudowne spacery brzegiem morza, no i obsługa w samym hotelu była przemiła, więc dla mnie SPA dla kobiet w ciąży jak najbardziej na plus
młodamama

Postautor: marzenna6 » 30 sie 2016, 23:00

A dlaczego by nie korzystać ze spa w ciąży? Ja zawsze chodziłam do unitral w mielnie, też jak spodziewałam się dziecka. Jest tam bardzo miła obsługa i wysoki standard więc nie ma się o co martwić. Czysty relaks :)
marzenna6

Postautor: harmony » 18 lis 2016, 12:32

Myślę, że SPA w ciąży to bardzo dobry pomysł. Szczególnie basen, czy jakiś masaże bolących pleców. Byłam kiedyś w Kudowej Zdrój w hotelu Verde Montana i tam właśnie mają też SPA. Nie wszystko oczywiście nadaje się dla kobiet w ciąży, bo mają też salę fitness, czy saunę. Natomiast tak jak mówię, basen i masaże to świetne rozwiązanie dla ciężarnej kobiety :) Sam hotel jest bardzo ładny, w pokojach jest czysto, a jeżeli ktoś przyjedzie z małym dzieckiem, to do dyspozycji jest sala zabaw.
harmony