Pranie i czyszczenie wózków dziecięcych w Szczecinie

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Pranie i czyszczenie wózków dziecięcych w Szczecinie

Postautor: Kinia » 30 sie 2016, 11:58

Dostałam od siostry dwa wózki dla dziecka - jeden głęboki i spacerówkę. Dla mnie teraz jak znalazł. Chciała bym odświeżyć oba wózki. Szukam firmy w Szczecinie, która czyści wózki. Najważniejsze to, żeby nie byli drodzy. Wózki nie są mocno zabrudzone, ale boję się sama czymś je potraktować, żeby nie zniszczyć - są firmowe i kiedyś były drogie.
Kinia

Czyszczenie wózków dziecięcych w Szczecinie

Postautor: donata » 30 sie 2016, 12:34

na wernyhory 17 tam na tym terenie po ruskich jednostkach jest czystko.pl - pranie tapicerek. Mają taką myjnie parową, która wyczyści i zdezynfekuje ładnie każdy wózek. Ja mam bliźniaki i kupiłam podwójny wózek tez super firmowy. Był mocno brudny i zawiozłam do myjni czystko i ładnie mi go wyprali całego. Zapłaciłam 50 zł za wózek i jestem zadowolona.
donata

Czyszczenie fotelików samochodowych

Postautor: Supermama » 30 sie 2016, 19:22

Ja tam nie wiem czy jest sens zlecać komuś czyszczenie wózka. Dostałam kiedyś fotelik samochodowy dla dziecka trochę poplamiony i spokojnie poradziłam sobie z tym bez problemu. Wystarczą normalne środki czyszczące jakie są dostępne w każdym domu.
Supermama

Re: Pranie i czyszczenie wózków w Szczecinie

Postautor: Donata » 31 sie 2016, 5:54

Wierz mi, że nie zawsze da się wyczyścić domowymi sposobami. Owszem, może jakąś plamkę w mniej ważnym miejscu, ale jeśli chcesz kompleksowo i dobrze to wykonać, to tylko profesjonalne specyfiki oraz ewentualnie sucha para, co dodatkowo zdezynfekuje wózek.
Donata

Re: Pranie i czyszczenie wózków dziecięcych w Szczecinie

Postautor: Supermama » 31 sie 2016, 12:46

Faktycznie nie pomyślałam o dezynfekcji. Wiadomo lepiej noworodka nie kłaść w niepewnym wózku.
Supermama

Postautor: Ala 73 » 30 wrz 2016, 1:05

Mogę potwierdzić informacje o firmie CZYSTKO. W prawdzie zleciłam im czyszczenie samochodu, ale przy okazji wyczyścili mi siedzisko dla dziecka - rewelacja, nie poznałam nawet, że to moje :)
Ala 73

Postautor: Torrka » 25 lis 2016, 4:52

Ja pranie mojego wózka zleciłam firmie Green mobil, przyjeżdzają do klienta, po praniu wyglądał jak nowy a przede wszystkim zdezynfekowany, polecam ! Pranie tapicerki to dla nich również żaden problem, warto sprawdzic na ich stronie- www.greenmobil.pl

Ostatnio przesunięty w górę 25 lis 2016, 4:52 przez: Anonymous.
Torrka