Pomysł na prezent dla dziecka

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Re: Pomysł na prezent dla dziecka

Postautor: Samba » 18 sie 2017, 19:19

Nasza córeczka dostała ostatnio od chrzestnej rewelacyjną grę planszową :) Nazywa się "Leśna draka", producenta Tailor Games. To jest gra o wiewiórkach, które zbierają zapasy na zimę :) Bardzo ładnie narysowana, proste zasady, edukacyjna i zabawna zarazem :)
Samba

Postautor: roksana0592 » 07 wrz 2017, 20:15

Myślę, że dobrym a nawet najlepszym prezentem urodzinowym dla dziecka oprócz worków zabawek jest zorganizowanie urodzin :) mój braciszek ze swoim kolegą ostatnio super bawili się na urodzinach na sali zabaw w Lublinie i na trampolinach w maniaskakania.pl powiem Wam naprawdę super sprawa :) polecam Wam z całego serca bo radość dzieci jest najważniejsza :)
roksana0592

Postautor: ciocialala » 11 wrz 2017, 8:47

chrześnicy zamawiałam taką sukieneczkę z psoty. com i do tego opaski, gumeczki, spineczki, wiem, że lubi takie rzeczy, lubi się stroić więc często dostaje takie prezenty. ewentualnie też coś z biżuterii, to też nigdy nie wyjdzie z mody,a ma swoją wartość
ciocialala

Postautor: mane » 11 wrz 2017, 11:23

Na pewno nie dawaj zwierzaka na prezent! to jest najgorsze co może być właśnie dawanie zwierzaka na prezent. Mój weterynarz z melwet w Krakowie ostatnio o tym mówil, że ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że zwierzę to jest odpowiedzialność.
mane

Postautor: kaluna » 16 wrz 2017, 13:50

[quote="ciocialala"]chrześnicy zamawiałam taką sukieneczkę z psoty. com i do tego opaski, gumeczki, spineczki, wiem, że lubi takie rzeczy, lubi się stroić więc często dostaje takie prezenty. ewentualnie też coś z biżuterii, to też nigdy nie wyjdzie z mody,a ma swoją wartość[/quote]

też jestem za tym, to akurat prawda biżuterię może zawsze sprzedać, a ubrania się przydają. Muszę zerknąć na ten sklep Psoty, sama kupuję często takie rzeczy dla siostrzenicy, a sklepu nie znam
kaluna

Poprzednia