Pomysł na prezent dla dziecka

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Pomysł na prezent dla dziecka

Postautor: Natalia987 » 02 lis 2016, 8:34

Mam pytanie związane ze zbliżającym się niebawem dniem Mikołaja oraz w niedługim czasie Gwiazdką. Jakie macie pomysły na prezenty dla swoich dzieci? O co najchętniej proszą? Ja pomyślałam że w tym roku zamiast przebierania się w strój Mikołaja (jak to robił rok temu nasz sąsiad) mogłabym wręczyć dziecku list od Świętego Mikołaja lub film od Mikołaja. Szukałam w internecie i znalazłam taką możliwość tutaj http://www.listymikolaja.pl/. Zastanawiam się czy to dobry pomysł.
Natalia987

Re: Pomysł na prezent dla dziecka

Postautor: guala » 15 lis 2016, 22:53

ja stawiam na praktyczne prezenty. jakoś trzeba sobie radzić. dlatego swoim na prezenty kupuję często ubrania czy buty. to i tak trzeba kupić, a zabawek maja już mnóstwo, i tak pobawią się chwilę i wrócą przed komputer, więc wolę sobie trochę ulżyć w tych prezentach ;) teraz szykuję się już do zakupów w toruńskim Krasnalu - porządne buty dla dziecka to wydatek rzędu kilku stów, więc uważam taki prezent za jak najbardziej uzasadniony :)
guala

Postautor: kania » 22 lis 2016, 20:12

Dla dziecka zależy jaki masz budżet i zainteresowania ma dziecko - dystryktzero.pl/komplet-poscieli-dwustronnej-star-wars-episode-vii-captain-phasma-160x200.html może coś takiego? Wydaje mi się bardzo fajną opcją do tego czekoladki, i dziecko kupione!
kania

Postautor: kaka » 22 lis 2016, 20:58

Ja to jestem za opcją gier dla dziecka by rozwijały wyobraźnie, by dzieci były kreatywne, fajne gry można znaleźć na konsoleigry.pl , sai gry na komputer sa gry na konsole, sa gry takei zwykłe planszówki. Na pewno cos fajnego nzjadziesz.!
kaka

Postautor: katerina_05 » 28 lis 2016, 9:21

stawiam na praktyczne prezenty ciuchy dla córek lub bon na zakupy w jakieś sieciówce - gdyż nastolaka ma już troche inne upodobania niż mama
Awatar użytkownika
katerina_05

Postautor: mapek » 29 lis 2016, 9:30

List od Mikołaja jest bardzo fajnym pomysłem, tez go przemyślę ;) Ja w tym roku kupiłam mojemu Szymkowi grę Tailor Games grę planszową "Leśna Draka". Zapowiada się bardzo fajnie, zobaczymy czy mu się spodoba. W zeszłym roku dostał grę "Arka zwierzaków' i był zachwycony, więc istnieje spora szansa :D
mapek

Postautor: tamarra4 » 30 lis 2016, 0:07

Ja mam wrażenie że moim dzieciakom znudziły się takie klasyczne zabawki z sieciówek itp. Dlatego w tym roku na święta postanowiłam, że mojej dwójce szkrabów zrobie zabawki na drutach, a dokąłdniej kolorowe misie :) Znalazłam fajną inspirację: http://przepisnaszycie.pl/kreatywny-mis/ i teraz zostaje mi tylko wziąć się za to :D Mam nadzieję, ze wyjdą tak łądnie jak tutaj, albo przynajmniej w połowie tak ładne :D
tamarra4

Postautor: biedro88 » 05 gru 2016, 5:13

Wszytsko zalezy oczywiście od tego jaki masz budżet! Dzieci uwielbijas ie bawic i grać wiec Może jakas gra? Zawsze to mocno uniwersalny preznet jest! na konsoleigry.pl jest duży wybór są i gry planszowe, sa gry komputerowe, sa gry na konsole.
biedro88

Postautor: WaldkaU » 24 gru 2016, 20:47

ja lubię praktyczne prezenty. Czasami pytam znajomych co by chcieli dostać.
WaldkaU

Postautor: heszi77 » 04 sty 2017, 9:02

Dla dzieciaczka to koniecznie fotopuzle, można zamówić z jego zdjęciem, foto-kodak.pl/Gadzety_z_Twoim_zdjeciem .html dziecko będzie miało frajdę z układania później tych puzli, warto przemyleć i odpowiednią fotkę wybrać. do tego słodycze albo czekoladki, i naprawde super prezent ejst.
heszi77

Następna