Pomysł na prezent dla dziecka

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Re: Pomysł na prezent dla dziecka

Postautor: saska45 » 24 lut 2017, 18:06

Zerknąć warto do sklepu internetowego: Hitcena.pl tam znajdziesz różne propozycje godne uwagi dla dziecka na prezenty. Może warto takie produkty kupować , które kształcą i uczą, lub można spędzać wspólnie czas na zabawie przy grach. Mają tam bardzo dobre ceny i szybką wysyłkę w dobrej cenie.
saska45

Postautor: miminka » 30 mar 2017, 18:02

tutaj na pewno znajdziesz coś dla malucha: [url]bobomio.pl/poofi[/url] akcesoria dla dzieci najwyższej jakości :) a te tekstylia sa bardzo dobrej jakości, to nie jednemu dziecku posłużą :)
miminka

Postautor: krokusik » 04 kwie 2017, 7:48

ja najczęściej sama coś przygotowuje. na ostatnie swięta dziewczynką poszyłam lalki, na przepisnaszycie.pl były bardzo fajne pomysły. trochę praco chłonne ale od serducha i małe były szczęśliwe :) miały takie tiulowe, kolorowe sukieneczki tobyło radości coniemiara
krokusik

Postautor: wenus777 » 17 kwie 2017, 16:08

Ja bratu, który ma 10 lat kupiłam konsoleigry.pl/gry-na-ps3/7053-fifa-17-pl-ps3-5030940116344.html Kupiłam
mu jeszcze korki i piłkę i skakał z radości!
wenus777

Postautor: tutu » 17 maja 2017, 6:49

Ja bym kupiła coś dla matki i dla dziecka, dla dziecka kupiłabym apisrator do noska a wierz mi, ze na pewno się przyda! haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dziecko/oddychanie/product/2718-aspirator-do-nosa-elektryczny-bez-kupowania-dodatkowych-koncowek.html , a dla matki może jakieś witaminy będą odpowiednie takie wzmacniające?
tutu

Postautor: mana » 17 maja 2017, 6:56

Książeczka będzie odpowiednia! Może poszukaj coś na inbook.pl bardzi fajna księgarnia z dużą ilością różnych książek. Na pewno taki prezent się przyda. Jest tyle fajnych książeczek!
mana

Postautor: wedrowca » 29 cze 2017, 0:33

ja niedługo zostanę ojcem chrzestrnym i postawiłem na prezenty użyteczne i jednocześnie atrakcyjne, sterylizator tommee tippee (aptekagemini.pl/tommee-tippee-sterylizator-mikrofalowy-i-na-zimna-wode.html), album pamiątkę chrztu, smoczek i gryzak oraz misia pluszowego. chyba udany zestaw prawda?
wedrowca

Postautor: cioteczkaola » 17 lip 2017, 10:37

a może jakieś ubranko, warto zerknąć na psoty.com mają bardzo dobrej jakości rzeczy albo poszukać po prostu w sieciówkach. Ja właśnie na prezent chrześnicy kupowałam sukieneczkę z tego sklepu Psoty.
cioteczkaola

Postautor: oksy78 » 17 lip 2017, 12:24

Dla mnie optymalnym upominkiem jest książka! Zawsze się sprawdza! Jest uniwersalna i można fajnie dopasować do wieku i zainteresowań dziecka. Fajne ksiażki są na inbook.pl
oksy78

Postautor: kilka » 18 sie 2017, 16:20

[quote="cioteczkaola"]a może jakieś ubranko, warto zerknąć na psoty.com mają bardzo dobrej jakości rzeczy albo poszukać po prostu w sieciówkach. Ja właśnie na prezent chrześnicy kupowałam sukieneczkę z tego sklepu Psoty.[/quote]

ładne mają rzeczy, bez zbędnych dodatków, wzorów, naprawdę śliczne ;)
kilka

PoprzedniaNastępna