Jaki wybrac Fotelik 9-25 kg? Gdzie kupić ?

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Jaki wybrac Fotelik 9-25 kg? Gdzie kupić ?

Postautor: Szilu » 29 lip 2017, 22:22

Fotelik z możliwością regulowania nachylenia oparcia montowany na isofix ale też na pasy (dwa auta)z kategorii wagowej 9-25 kg? Jaki?
Szilu

Re: Jaki wybrac Fotelik 9-25 kg? Gdzie kupić ?

Postautor: Pilot » 31 lip 2017, 23:13

W sklepach Smyk jest fotelik babysafe boxer z regulowanym kątem nachylenia oparcia oraz nogą stabilizującą, która dodatkowo zabezpiecza fotelik przed przemieszczeniem. Można go montować isofix/pasy jak wolisz
Pilot

Postautor: benia » 23 sie 2017, 11:33

Tylko i wyłącznie tyłem k=do kierunku jazdy, popatrzyła bym za axkidami
Awatar użytkownika
benia

Postautor: oladega » 23 sie 2017, 13:07

Koniecznie tyłem z testem plus, wydaje mi się, że teraz najbezpieczniejsze na rynku są axkidy i britaxy. Mnie osobiście interesują modele montowane tyłem i przodem (córka zdradza początki choroby lokomocyjnej i nie wiem, czy będzie dała radę jeździć tyłem), ale nie mają testu plus i się waham... Co byście doradziły?
oladega

Postautor: Bialeros » 07 wrz 2017, 22:06

Montaż przodem też się może przydać:) Nigdy nie wiesz jak zareaguje Twoje dziecko bo jakimś czasie:) Do tego jak fotelik ma funkcję obrotową bardzo to pomaga jest o wiele wygodniej przy "usadzeniu" dziecka w foteliku:) Co do Test Plus mogą go mieć tylko foteliki montowane tyłem, ale są przecież foteliki obrotowe typu Recaro Zero 1 które nie mają tego testu, bo nie mogą, a są uważane za bardzo bezpieczne:)
Bialeros

Postautor: benia » 12 paź 2017, 16:49

Jak to mi fajnie powiedział pan w sklepie... Opcja przód/tył jest tylko po to by miec świadomość że tak można....
A z tego co słyszę tylko w skrajnych przypadkach choroba lokomocyjna daje się bardzo we znaki ;)

Ostatnio przesunięty w górę 12 paź 2017, 16:49 przez: Anonymous.
Awatar użytkownika
benia