Chyba jestem w ciąży

Szczególny dział dla szczególnych kobiet - wszystko o ciąży.

Chyba jestem w ciąży

Postautor: Jolka » 08 sty 2013, 14:20

Witam, mam problem. Mam 15 lat. Ostatnio po raz pierwszy uprawiałam seks ze swoim chłopakiem. Nie używaliśmy prezerwatywy, bo miał problem z jej włożeniem i zrezygnowaliśmy. Obawiam się że to był błąd i że chyba zaszłam w ciążę. Okres spóźnia mi się o ponad tydzień. Nie robiłam testu, bo głupio mi kupować go w aptece. Co sobie ta kobieta pomyśli: nastolatka i test ciążowy? Co mam robić? Martwię się... :(
Jolka

Re: Chyba jestem w ciąży

Postautor: kristal » 08 sty 2013, 14:51

Testy ciążowe są także w Rossmanie, w tym wieku może powinnaś myśleć jeszcze o nauce?
kristal

Wizyta u ginekologa

Postautor: Ula » 09 sty 2013, 9:43

Może warto udać się do ginekologa w celu przebadania? Jeśli to jest ciąża, to i tak nic się nie ukryje i samo nie przejdzie. Skoro powiedziało się "a" i uprawiało seks w wieku, gdy jeszcze nie czas na to, to trzeba powiedzieć "b" i zacząć się zachowywać odpowiedzialne, a nie gdybać, czy jesteś w ciąży czy nie...
Ula

Nastoletnie matki

Postautor: Jan » 15 sty 2013, 8:37

Przeraża mnie to, co się dzieje u młodzieży. Zaczynają życie seksualne nie mając o tym bladego pojęcia, a potem wielkie zaskoczenie... CIĄŻA??? Ale to wszystko jest winą tego, że unika się takich tematów w rozmowach między rodzicami i dziećmi, wychowanie do życia w rodzinie praktycznie nie istnieje w szkołach. Wszystko jest tematem tabu, a dzieci uczą się życia seksualnego z Internetu - oczywiście nie w tym aspekcie co trzeba. Smutne.
Jan

Postautor: andrzej » 28 maja 2013, 10:39

Który miesiąc?
andrzej

Postautor: mandingo » 10 sie 2013, 18:30

Gratulacje!
mandingo

Postautor: rudagrażyna » 18 sty 2014, 13:34

A jejku tak to jest jak dzieciarnia zamiast za naukę bierze się za seks. Nie zastosowali prezerwatywy bo nie umieli jej użyć, a jak mają umieć wychować dziecko w takim razie. Porażka!!Mód się żebyś nie była w ciąży i do szkoły dzieciaku!!
rudagrażyna

Postautor: psotka » 30 mar 2014, 9:15

Nic mnie tak nie denerwuje, jak bezmyślność nastolatków i ich niepoważne podejście do poważnych spraw. Ja tu od 9 miesięcy próbuję zajść w ciążę i się nie udaje, a dookoła ciągle słyszy się o wpadkach, młodocianych matkach, niechcianych dzieciach, jaki ten świat niesprawiedliwy :(
psotka

Postautor: Sergiusz » 17 kwie 2014, 2:20

nic sobie nie pomyśli bo takich przypadków jest mnóstwo. Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz lamentować
Sergiusz

Postautor: Tami » 11 kwie 2015, 0:34

Takie młode dziewczyny bardzo szybko zachodzą w ciąże więc jest to duzo prawdpodobne.
Tami

Następna