Najlepsza zielona kawa na odchudzanie

Nowe wieści o gwiazdach ze świata show biznesu.

Re: Najlepsza zielona kawa na odchudzanie

Postautor: Ariadna » 18 lut 2017, 4:31

Ostatnio często mi się ta zielona kawa przewija przed oczami... Wiem, że na pewno nie zastąpi ona diety i ćwiczeń, ale mnie w sumie zastanawia co innego - jak taka kawa smakuje? :) Może ktoś mógłby się podzielić swimi doświadczeniami pod tym względem.
Awatar użytkownika
Ariadna

Postautor: bozek » 23 mar 2017, 17:14

Nie ma idealnego sposobu na odchudzanie a już na pewno nie kawa. Każdy człowiek ma inna przemianę materii i diety cud nie ma.
bozek

Postautor: Buśka » 10 kwie 2017, 16:08

Ja mam suplement therm line fast z ekstraktem z zielonej kawy i herbaty i jest naprawdę skuteczny. Zdecydowałam sie na niego w momencie kiedy dieta i ćwiczenia przestały skutkować. Oczywiście trzymam się och dalej ponieważ suplement tylko wspomaga ten proces :)
Buśka

Postautor: volaris » 16 maja 2017, 12:17

Waldka ma rację płwanie i sam basen bardzo pomagają w odchudzaniu wiem po sobie, bo dzięki pływaniu zrzuciłam 10kg. W tym roku postanowiłam nawet kupić sobie basen ogrodowy, tylko musicie mi doradzic, bo czytam sobie artykul pewnapani.pl/dla-kobiet/basen-ogrodowy na temat basenow ogrodowych ale wciaz nie jestem zdecydowana na konkretny rodzaj jakies propozycje ?
volaris

Postautor: Tris » 21 cze 2017, 15:59

Z mitów to ponoć najlepsza jest zielona kiełbasa, efekt murowany. Nie wiem nie sprawdzałam. ;)
Tris

Poprzednia