Michael Pitt w serialu Hannibal

Nowe wieści o gwiazdach ze świata show biznesu.

Michael Pitt w serialu Hannibal

Postautor: magda_axn » 06 cze 2014, 9:22

W 10. odcinku drugiego sezonu Hannibala (w środy o godz. 23.00 w AXN), w roli Masona Vergera, pojawił się Michael Pitt - gwiazda serialu Zakazane Imperium. Aktor wcielił się w postać zamożnego i niestabilnego pacjenta doktora Lectera, opisywanego w powieści Thomasa Harrisa jako antagonista Hannibala. Pitt, grając weterana wojennego i początkującego gangstera, James’a Darmody’iego, w obsypanym statuetkami serialu Zakazane Imperium (m.in. Złotymi Globami czy Emmy), sam zdobył dwie nagrody i nominację. Aktor zawsze podejmował się złożonych ról grając borykających się z problemami, niekiedy szalonych bohaterów. Sukces w Zakazanym Imperium poprzedziły kreacje m.in. zafascynowanego francuskim rodzeństwem studenta Matthew w Marzycielach, skomplikowanej postaci muzyka Blake’a, inspirowanej osobą tragicznie zmarłego Kurta Cobaina w Ostatnich dniach czy psychopatycznego manipulatora w Funny Games.
A Wam, który z bohaterów wykreowanych przez Michaela Pitta utkwił w pamięci najbardziej?
magda_axn

Re: Michael Pitt w serialu Hannibal

Postautor: mila22 » 11 kwie 2015, 2:18

Ja go najbardziej zapamiętałam z filmu, w którym grał z Sandrą Bullock i Rayanem Goslingiem. Chyba śmiertelna wyliczanka. Początek jego kariery, ale już pokazywał swój potencjał.

Odchodząc delikatnie od tematu... Nie zaczęłam jeszcze drugiego sezonu i zastanawiam się czy w ogóle warto. Co byście mi powiedzieli, by mnie nakłonić nie wykorzystując w tym celu spoilerów? :D
mila22

Postautor: Aga07 » 18 lut 2017, 19:40

pamiętam go w filmie ,,Funny games" Hanekego, tam też grał psychopatę, więć myślę że idealnie nadaje się do tego, by zagrać w Hannibalu, szkoda tylko że w trzecim sezonie został zastąpiony (odszedł z serialu) :(
Aga07

Postautor: Caryca » 09 paź 2017, 12:40

Świetnie zagrał Masona! W ogóle cały serial jest genialny. Myślałam, że po tym, jak Hopkins zagrał Hannibala, już nikt nigdy nie będzie tak świetnie pasował do tej roli, a tymczasem Mikkelsen na prawdę dał radę. Mam ogromną nadzieję, że będą kontynuować ten serial, dawno nie oglądałam czegoś tak klimatycznego.
Caryca

Postautor: kicik » 04 lis 2017, 3:02

Mi się strasznie podobało jak grał w Zakazanym Imperium i w sumie smutno, że mi go tak szybko uśmiercili. :( :)

Ostatnio przesunięty w górę 04 lis 2017, 3:02 przez: Anonymous.
Awatar użytkownika
kicik