Najlepsza zielona kawa na odchudzanie

Nowe wieści o gwiazdach ze świata show biznesu.

Najlepsza zielona kawa na odchudzanie

Postautor: marek545 » 31 lip 2015, 14:23

WRESZCIE SCHUDNIESZ

Nawet, jeśli codziennie jesz słodycze!
Naturalny pełnowartościowy ekstrakt z zielonej kawy w najmocniejszej dawce na polskim rynku. To przełomowy składnik, któremu nie oprze się żadna tkanka tłuszczowa.
Naturalny ekstrakt z zielonej kawy POMAGA:

-bezpiecznie schudnąć nawet 8 kg w miesiąc
- naprawić metabolizm (główna przyczyna tycia!)
-poprawić wygląd skóry
- wyregulować ciśnienie krwi
marek545

Re: najlepsza zielona kawa na odchudzanie

Postautor: czarownica_sometimes » 16 sie 2015, 6:11

Tak ciekawe... Moim zdaniem najlepszym sposobem na odchudzanie jest nie objadanie sie zbednymi produktami (patrz slodycze, tluszcze zwierzece, slodkie gazowane napoje) + długie spacery (dla bardziej ambitnych bieganie). Takze moj drogi ja nie wierze w zadne herbatki, moze i to poprawi prace brzuszka, ale bez odpowiedniej diety to ciezko cokolwiek zdzialac. Pozdrawiam cieplo
czarownica_sometimes

Re: najlepsza zielona kawa na odchudzanie

Postautor: jagna111 » 24 gru 2015, 19:28

Też dużo czytałam na temat zielonej kawy http://dieta-zielus.pl/ i wydaje mi się, że faktycznie jest to dobry sposób na odchudzanie. Szukam diety dającej najlepsze efekty, dlatego poważnie rozważam rozpoczęcie akurat tej
jagna111

Re: Najlepsza zielona kawa na odchudzanie

Postautor: Joli » 29 sty 2016, 9:06

kawa i odchudzanie? brzmi podejrzanie ;) wiedziałam że herbata zielona ogólnie wspiera przemianą materii to już tradycyjnie kupuje z kawaiherbata24 jakąś dobrą sobie zawsze bo przecież te ekspresówki są paskudne ale to się za tą kawą zieloną z ciekawością rozejrzę :D
Joli

Postautor: Darias » 04 lut 2016, 15:10

Też jestem wobec tego podejrzliwa. Moda to raczej niż prawdziwe remedium na nadwagę.
Darias

Postautor: Habanerka » 04 lut 2016, 16:59

Zielona kawa owszem wspomaga odchudzanie ale to nie jest magiczny środek który bez żadnego wysiłku pomoże nam schudnąć. Trzeba kawę traktować jak suplement diety :) i dodatek do ćwiczeń czy diety.
Awatar użytkownika
Habanerka

Postautor: Goska » 17 mar 2016, 19:10

zielona czyli najbardziej znana, ale na stronce kawaiherbata24.pl spotkalam sie tez z innymi hebatkami ziolowymi ktore pomagaja w utracie wagi :)
Goska

Postautor: Makarena » 23 mar 2016, 7:04

czytałam, że bardzo pomaga przy odchudzaniu ale nigdzie nie mogę jej znaleźć.
Makarena

Postautor: Mucha » 12 maja 2016, 7:16

Na odchudzanie są tez dobre herbaty z Big Active, na przykład taka Active Burn. Działa również dobrze na oczyszczanie organizmu i na metabolizm.
Mucha

Postautor: abylo » 28 cze 2016, 10:16

Utrzymuje powiedzenie, że ziolona kawa pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Takie info dostałam od samego trenera personalnego. Można szukać również suplementu z pieprzem kajeńskim , który wspomaga spalanie tłuszczu, ułatwiając jednocześnie walkę z cellulitem. Brałam swego czasu therm line hydrofast, który bardzo pomógł mi usunąć nadmiar wody z organizmu oraz spalił moj odwieczny cellulit. Polecam wam stosować takie tabletki :)
abylo

Następna