Piotr Rubik został po raz drugi tatusiem!

Nowe wieści o gwiazdach ze świata show biznesu.

Piotr Rubik został po raz drugi tatusiem!

Postautor: olczatka » 25 maja 2013, 13:23

Piotr Rubik kilka godzin temu poinformował, że został po raz drugi ojcem. Kompozytor marzył o synku, urodziła się jednak druga córka.

Moi drodzy, dziś na świat przyszła moja druga córeczka, Alicja Rubik. Jest zdrowa i śliczna! A ja jestem bardzo szczęśliwy:) / Dear all. Today my 2nd daughter, Alicia Rubik was born. She’s healthy and beautiful and I am very happy:) - pisze szczęśliwy tata na swoim profilu facebook.

Pierwsza córka Helenka ma już 4,5 roku. Gratulujemy!
olczatka

Piotr Rubik kupił przedszkole

Postautor: olczatka » 26 cze 2014, 8:17

Piotr Rubik wychowuje się ze swoją młodą żoną dwoje dzieci. Kompozytor od dawna marzył by otworzyć przedszkole dla dzieci uzdolnionych muzycznie. To marzenie się spełnia, bowiem Rubik zakupił właśnie przedszkole.

Jak patrzę na swoje córki i dzieci naokoło, to widzę, że one są niezwykle uzdolnione i głodne obcowania ze sztuką, muzyką, tańcem - tłumaczy w tabloidzie. Myślę, że to bardzo fajny pomysł, by dzieci miały taki punkt w Warszawie, gdzie - poza normalnymi zajęciami i planem dnia jak w każdym przedszkolu - będą mogły bawić się muzyką. Tu nie chodzi o to, by uczyć dzieci profesjonalizmu. Chcę, by one na początku poznawały piękno dźwięków przez zabawę.

Rubik zainwestował w placówkę pół miliona złotych

To moje prywatne pieniądze i nie boję się o inwestycję - zapewnia muzyk. Myślę, że przedszkola profilowane to przyszłość. Oczywiście, jak z każdym projektem to moje ryzyko, ale wierzę, że mi się powiedzie.
olczatka

Re: Piotr Rubik został po raz drugi tatusiem!

Postautor: wroclawrules » 04 paź 2015, 12:26

uważam ze własne przedszkole w dzisiejszych czasach to super pomysł. sama zaczęłam rozglądac się za odpowiendia miejscówa i sprzętem. znalazłam nawet super sklep http://www.cezas.krakow.pl/ w którym mozna zakupic urocze meble, które sprawia ze dzieciakom na pewno milej bedzie rozstawac sie z rodzicami :)

Ostatnio przesunięty w górę 04 paź 2015, 12:26 przez: Anonymous.
wroclawrules