Lewandowski wział ślub

Nowe wieści o gwiazdach ze świata show biznesu.

Lewandowski wział ślub

Postautor: leon zawodowiec » 24 cze 2013, 10:49

W ubiegła sobotę Robert Lewandowski oraz Anna Stachurska pobrali się w Serocku. Zdjęcia spod kościoła obiegły nie tylko polskie media ale wiele zagranicznych. Panna Młoda wygladała olśniewajaco w białej sukni natomiast Robert jak prawdziwy gentelman w szykownym garniturze. Miejmy nadzieję, że nie będzie to zblazowane celebryckie małżestwo tylko zwiazek z prawdziwego zdarzenia. Wśród gości był między innymi Juurgen Klopp, Mario Goetze oraz MArco Reus.

więcej, na stronie Przegladu Sportowego :

http://pilka-nozna.przegladsportowy.pl/ ... 1,279.html
leon zawodowiec

Pierwsza okładka Lewandowskiego i jego żony

Postautor: olczatka » 29 cze 2013, 14:35

Jak już wiecie najsłynniejszy polski piłkarz poślubił dziewczynę swojego życia i wylądowali na okładce Gali. Inaczej oczywiście nie mogło być, bo jak pominąć taką gwiazdę.

Jak wypadli?
Załączniki
lewandowski.jpg
Lewandowski
lewandowski.jpg (120.92 KiB) Przeglądany 2511 razy
olczatka

Re: Lewandowski wział ślub

Postautor: mandingo » 29 cze 2013, 21:12

Fajna ta jego żona, ale za dużo photoshopa. Zwłaszcza u Lewandowskiego...
mandingo

Żona Lewandowskiego nie jest z mężem dla pieniędzy

Postautor: olczatka » 12 kwie 2015, 4:09

Robert Lewandowski i jego żona przebywają na Seszelach w podroży poślubnej. Para już ma swoją pierwszą okładkę, w udzielonym wywiadzie Anna Stachurska zdradziła, że wyszła z miłości nie dla pieniędzy.

Śmiejemy się, że jesteśmy ze sobą tak długo, że nikt nie może mi zarzucić, że jestem z Robertem dla jego sławy czy pieniędzy. Bo jak się poznaliśmy grał w Zniczu Pruszków.- powiedziała

Staramy się korzystać z życia, ale nie przesadzamy. Zdaję sobie sprawę, że duże sumy w Polsce przyprawiają o zawrót głowy. Dlatego bardzo szanuję to, co osiągnąłem. Mam jakieś swoje słabości, np. samochody. Wiadomo też, że to życie piłkarza nie trwa wiecznie. Można grać do 35. roku życia i trzeba myśleć o tym, żeby rozsądnie wystartować w wiek emerytalny.
- dodał Lewandowski

Ostatnio przesunięty w górę 12 kwie 2015, 4:09 przez: Anonymous.
olczatka