Dzień Matki co jej kupić?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Dzień Matki co jej kupić?

Postautor: Gość » 20 kwie 2017, 9:16

Bardzo piękna jest kolekcja Elegance Apart. Na taką okazję to dobry prezent:)
Gość

Postautor: larry » 27 kwie 2017, 17:08

zegarek ekstra pomysł! :D albo jakaś biżuteria :D sprawdź e-zegarki.pl tam jest jedno i drugie i to w bardzo przyzwoitej cenie ;)
larry

Postautor: Gość » 15 maja 2017, 14:02

Z zegarków aztorin to dobra marka.
Gość

Postautor: psikus0 » 29 maja 2017, 6:22

Oczywiście, że możliwości jest bardzo dużo! Moja mama ma piękny ogród, bardzo jej się kiedyś spodobało oswietlenie ogrdowe i w tym dniu dałam jej w preznecie ledco.pl/kule-ogrodowe/674-kula-balla-30cm.html bardzo się ucieszyła!
psikus0

Postautor: Mokka3 » 04 cze 2017, 21:27

Ja swojej mamie na prezent zakupiłąm buty z arcopedico. Sama ma od nich jedną parę i są tak wygodne, że chodzę w nich praktycznie codziennie :D
Mokka3

Postautor: rina1 » 06 cze 2017, 7:05

Ja swojej mamie na dzień matki zakupiłam piękną biżuterię ze strony e-zegarki.pl. mają tam naprawdę śliczne cudeńka i to w dobrych cenach. No i jak tak patrzyłam po sklepach, to jednak właśnie jest drożej, a jak się zamawia przez internet to zawsze to taniej i tak wychodzi :)
rina1

Postautor: mrsinvest » 19 cze 2017, 12:36

Może coś do ogrodu może jakieś oświetlenie? -- ledco.pl/klasyczne/593-toledo-slupek-166cm.html chyba jest bardzo praktyczne . Jedno jest ważne w ogrodzie, że podczas letnich wieczorów nie będzie nam ciemno!
mrsinvest

Postautor: Laila » 19 lip 2017, 15:38

ja zamówiłam dodatki do szycia na galerialucznik. pl bo kiedyś mi wspominała, że ma sobie kupić i do tego bransoletkę więc taki prezent i praktyczny i ozdobny :D
Laila

Postautor: córa » 03 sie 2017, 9:33

moja mama uwielbia torebki ja jej zamawiałam na pimpit. pl jest spory wybór a torby są naprawdę bardzo ładne
córa

Postautor: karolinam » 17 sie 2017, 15:56

[quote="córa"]moja mama uwielbia torebki ja jej zamawiałam na pimpit. pl jest spory wybór a torby są naprawdę bardzo ładne[/quote]

zerknęłam z ciekawości i naprawdę fajne, już nawet jedną dla siebie wybrałam ;)
karolinam

PoprzedniaNastępna