Przedłużanie włosów - czy warto zrobić?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Przedłużanie włosów - czy warto zrobić?

Postautor: Kachna » 15 lip 2017, 9:13

Dziewczyny, słyszałyście o konkursie Great Lengths?! Można wygrać przedłużenie włosów! Wystarczy tylko dodać pod postem konkursowych na ich fanpage'u na Facebooku krótki filmik pokazujący wasze włosy w ruchu. Mega! <3 :)
Kachna

Postautor: Gość » 31 sie 2017, 0:17

Nieeee :( To wygląda nienaturalnie i mija się z celem zapuszczania bo niszczy włosy już u nasady dodatkowo osłabiając cebulki. Myślałam nad tym ale ostatecznie zaczęłam łykać witaminy i bardziej dbać o włosy żeby szybciej rosły. Kupiłam jeszcze profesjonalną prostownicę babyliss diamentową coby ich nie niszczyć a wydawały się dłuższe (naturalnie mi się kręcą)
Gość

Postautor: awanti11 » 11 wrz 2017, 12:06

Prawdę mówiąc to najlepiej niech włosy same urosną różnie przedłużanie obciąża włosy potem. Ja się nie zdecyduje bo szkoda mi moich włosów! Ostatnio przestały mi wypadać, stosowałam,bardzo dobbre serum do włosów dermastic.eu/dermastic/serum-przeciw-wypadaniu-wlosow.html, po jakimś czasie używania bardzo mi pomogło.
awanti11

Postautor: anabellex » 12 wrz 2017, 9:57

ooo i jak długo masz tę postownicę?? szukam czegoś sprawdzonego i konkretnego, bo moja stara już jets tak zniszczona, że czas się jej pozbyć. Poza tym moje kręcone nie zawsze da sie ujarzmić wiec coś dobrego przydałoby mi się
anabellex

Postautor: kretka » 22 wrz 2017, 9:45

mam prostownicę babyliss od niedawna, taką stalową z jonizacją, od razu widać ze to sprzęt z wyższej półki bo wszystko jest dobrze dopracowane, po wykonaniu plusuje, moim modelem też wygodnie robi się loki i jest to bardzo proste, sama lubię zaszaleć i zrobić sobie burzę loków przed jakimś wyjściem.
kretka

Postautor: anabis » 13 paź 2017, 13:23

tej nie mam,a le wiem, że babyliss ma solidny sprzęt. Ja mam suszarkę niby od nich ale jestem z nij bardzo zadowolona, zawsze sie sprawdza,a mam ją już długi czas, kilak razy upadła i też sie nic jej nie stało :D działa sprawnie wiec myślę, ze prostownica czy lokówka ich też będzie dobrym rozwiązaniem

Ostatnio przesunięty w górę 13 paź 2017, 13:23 przez: Anonymous.
anabis

Poprzednia