Czy istnieje jakiś lumpeks online?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Czy istnieje jakiś lumpeks online?

Postautor: wandamia » 27 maja 2017, 20:46

O nas
Markowa odzież używana i nowa - wandamia.pl

Coraz większej ilości osób opatrzyła się już odzież, którą oferuje większość sklepów odzieżowych. Dlatego ludzie rozglądają się za czymś, w czym nie będą wyglądać jak wszyscy inni dookoła.
Nowoczesny second hand online czy lumpex online to dziś sklep z prawdziwego zdarzenia, który niczym poza oczywiście oryginalnym asortymentem w bardzo niskich cenach, nie różni się od salonów, w których sprzedawane są seryjnie produkowane „ciuchy”.
Taki internetowy second hand ma też ogromną przewagę nad stacjonarnymi sklepami z odzieżą używaną pod względem zapewnienia komfortu wszystkim tym, którzy w ciucholandach nie umieją się "odnaleźć". Dzięki lumpeksowi internetowemu zakupy mogą być łatwe, tanie, dobrze przemyślane i bardzo przyjemne. Mogą też odbywać się o dowolnej porze, a wybrany niepowtarzalny asortyment kupiony za niewielkie pieniądze, zostanie Ci dostarczony szybko, prosto do domu.
Znane marki znajdujące się w naszej ofercie pozwolą na skompletowanie wielu niepowtarzalnych stylizacji. Oferujemy swoim klientom odzież używaną najwyższej jakości. Proponujemy państwu odzież damską oraz męską na każdą okazję oraz specjalnie wyselekcjonowane dodatki. Na stronach sklepu wandamia. pl bardzo często napotkacie Państwo odzież najmodniejszych, najlepszych światowych marek.
Takiego rodzaju ubiór to idealna alternatywa dla drogich zakupów. Sklep wandamia. pl posiada właśnie taką odzież. Oferuje on markową odzież taką jak spódnice, sukienki, tuniki, bluzki, spodnie itp. Panowie również znajdą tu ubrania męskie markowe i niepowtarzalne dla siebie.
wandamia

Postautor: Froksza » 16 cze 2017, 15:05

istnieją takie strony ale tam jest droższej niż w tanich sklepach :P w lumpeksie znalazłam buty za kilkadziesiąt złotych a na multu.pl mogę kupić baleriny NOWE za 19 złotych.
Froksza

Postautor: Kasiala8502 » 15 lip 2017, 6:41

Lumpeksów online w internecie nie brakuje. Właściwie tylko od nas zależy pod jaki adres się udamy. Lumpeksy prześcigają się w ilości oferowanego asortymentu.
Osobiście upatrzyłam sobie niedawno second hand online shafa.pl, w którym kupiłam piękną sukienkę na ślub przyjaciółki.
Kasiala8502

Postautor: ewa z grajewa » 13 sie 2017, 6:21

ja polecam sklep JANEXNET , mają tanie i fajne ubrania, dużo ciuchów na allegro a teraz otwierają sklep na facebooku, nie bedzie trzeba licytować i darmowa wysyłka. Kupiłam tam ostatnio sukienkę hiszpankę z Zary gdzie identyczna w sklepie była za 150 zł a ja kupiłam za 35 ;OO
ewa z grajewa

Postautor: Ania » 24 paź 2017, 14:12

oczywiście że są. Jeden z nowo otwartych który bardzo polecam, bo sprzedają rzeczy markowe i w bardzo dobry stanie, a na dodatek wyprane to sklepbonito.pl
Ania

Postautor: MonikaMała » 29 paź 2017, 11:24

Ja znam świetny lumpeks internetowy kumpela.com.pl. Ładne, markowe ciuchy w przystępnych cenach. Kupiłam już u nich kilka
ubrań i z wszystkich jestem zadowolona. Naprawdę polecam.
MonikaMała

Postautor: DOdi22 » 11 lis 2017, 16:00

kumpela.com.pl świetny lumpeks internetowy, warto tam zajrzeć
DOdi22

Postautor: jowa@onet.pl » 29 lis 2017, 4:00

luna-queen.pl
jowa@onet.pl

Postautor: lucynka » 30 lis 2017, 8:34

Super, dziękuję za taki temat bo szukała jakiekoś fajnego lumpeksu online :)
relaks :) --> http://www.fotelespa.pl/
lucynka

Poprzednia