Dzień Matki co jej kupić?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Dzień Matki co jej kupić?

Postautor: kania » 07 wrz 2017, 22:47

[quote="szapa"]my składamy się na maszynę z galerialucznik.pl a że jest nas czwórka rodzeństwa nie jest to dużo, a mamy stara maszyna już nie nadaje się do niczego. Ta jest nowoczesna i na pewno będzie jej wygodniej. Tym bardziej, że szyje bardzo dużo.[/quote]

też jestem za takimi praktycznymi prezentami, lepiej się złożyć i jest coś porządnego
kania

Postautor: adammr » 12 wrz 2017, 13:51

Ja w tym roku podarowałam mamie oprawiony plakat motywacyjny z sentencją :) Bardzo fajnie się to prezentuje w mieszkaniu, a i mama była zadowolona, bo dostała coś, czego jeszcze nigdy nie dostała :)
Teraz takie plakaty to są chyba nawet bardzo popularne, bo gdzie się nie spojrzeć, do różnych katalogów z aranżacją to zawsze na ścianach wiszą różne plakaty. Plakat kupiłam na stronie Posterilla.
adammr

Postautor: grecia » 04 paź 2017, 11:27

ja swojej mamie kupiłam zestaw noży kuchenny i służą jej naprawdę już bardzo długo i nic się z nimi nie dzieje
militaria pl/victorinox/zestaw_nozy_victorinox_5_1163_5_253-050_kb_p49856.xml
grecia

Postautor: Novy » 05 paź 2017, 14:21

grecia pisze:ja swojej mamie kupiłam zestaw noży kuchenny i służą jej naprawdę już bardzo długo i nic się z nimi nie dzieje
[...]

Bardzo fajny ten zestaw. Jak z jakością stali?
Novy

Postautor: grecia » 05 paź 2017, 16:32

Novy pisze:Bardzo fajny ten zestaw. Jak z jakością stali?

rewelacyjna jakość w końcu wyrób szwajcarski, teraz tylko szukam jakiejś dobrej ostrzałki dla taty żeby mógł ostrzyć możecie coś polecić ?
grecia

Postautor: kipper » 06 paź 2017, 18:08

grecia pisze:
Novy pisze:Bardzo fajny ten zestaw. Jak z jakością stali?

rewelacyjna jakość w końcu wyrób szwajcarski, teraz tylko szukam jakiejś dobrej ostrzałki dla taty żeby mógł ostrzyć możecie coś polecić ?

Słyszałam , że victorinox ma dożywotnią gwarancję na swoje produkty, do noży tez się to tyczy ?
A co do ostrzałek to polecam--> militaria.pl/taidea_technology/elektryczna_ostrzalka_diamentowa_taidea_t1031dd_p78609.xml
kipper

Postautor: grecia » 08 paź 2017, 10:26

kipper pisze:Słyszałam , że victorinox ma dożywotnią gwarancję na swoje produkty, do noży tez się to tyczy ?
A co do ostrzałek to polecam--> militaria.pl/taidea_technology/elektryczna_ostrzalka_diamentowa_taidea_t1031dd_p78609.xml

wydaj mi się że tak, a co do ostrzałki to ma różne gradacje ? dobrze ostrzy ?
grecia

Postautor: Novy » 08 paź 2017, 16:42

grecia pisze:rewelacyjna jakość w końcu wyrób szwajcarski, teraz tylko szukam jakiejś dobrej ostrzałki dla taty żeby mógł ostrzyć możecie coś polecić ?

Ja bym polecił do ostrzenia coś takiego militaria.pl/taidea_technology/ostrzalka_diamentowa_taidea_360_600_1200_t1202dc_p32707.xml ze względu na prostotę użytkowania. Sam mamie kupiłem taka i jest bardzo zadowolona
grecia pisze:wydaj mi się że tak, a co do ostrzałki to ma różne gradacje ? dobrze ostrzy ?

W opisie jest napisane żę gradacja 360/600 ;)
kipper pisze:A co do ostrzałek to polecam[..]

Dlaczego akurat elektryczna ostrzałka? Nie lepiej zwykła manualna? Skąd taki wybór?
Novy

Postautor: zodiak » 16 paź 2017, 6:29

Novy pisze:
grecia pisze:rewelacyjna jakość w końcu wyrób szwajcarski, teraz tylko szukam jakiejś dobrej ostrzałki dla taty żeby mógł ostrzyć możecie coś polecić ?

Ja bym polecił do ostrzenia coś takiego militaria.pl/taidea_technology/ostrzalka_diamentowa_taidea_360_600_1200_t1202dc_p32707.xml ze względu na prostotę użytkowania. Sam mamie kupiłem taka i jest bardzo zadowolona

militaria.pl/ganzo/ostrzalka_ganzo_touch_pro_ultra_-_zestaw_p58163.xml wg mnie nie ma nic lepszego niż takie zestawy do ostrzenia
Novy pisze:
grecia pisze:wydaj mi się że tak, a co do ostrzałki to ma różne gradacje ? dobrze ostrzy ?

W opisie jest napisane żę gradacja 360/600 ;)

no to akurat takie popularne
Novy pisze:
kipper pisze:A co do ostrzałek to polecam[..]

Dlaczego akurat elektryczna ostrzałka? Nie lepiej zwykła manualna? Skąd taki wybór?

manualna wg mnie dokładniejsza i mamy kontolę w razie czego. Coldsteela bym nie dał pod elektryczną ostrzałkę :P
zodiak

Poprzednia