Gdzie można tanio kupić buty w internecie?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Gdzie można tanio kupić buty w internecie?

Postautor: AnnaWu » 03 gru 2013, 10:37

Ja zawsze kupuje na http://www.schuzz.com/ nie ma problemów z wymianą i zwrotem. Raz zamówiłam buty, przysłano mi nie ten rozmiar co trzeba, ale już na drugi dzień był kurier z butami na podmianę, nawet nie musiałam ich odsyłać i się fatygować, a to wielki plus jeżeli chodzi o obsługę klienta, zazwyczaj w innych sklepach, w takich przypadkach, trzeba iść na pocztę i samemu odesłać, a przecież to nie jest moja wina, że wysłali zły produkt. Każdy ma prawo się pomylić grunt to dobrze rozwiązać problem:))
AnnaWu

Postautor: HannaG » 03 gru 2013, 20:08

Zastanawiam się nad ofertą ze złotych - jest tam teraz fajna promocja na buty marki Zapato - niby 70% taniej.
to droga marka, więc taka zniżka to dobra rzecz. Pytanie tylko - czy znacie ten sklep? To rzetelna firma? Nie lubię takiego kupowania w ciemno..
HannaG

Postautor: anniee » 04 gru 2013, 10:07

Najtaniej to chyba na allegro, często tam kupuję obuwie :)
anniee

Postautor: aniakol » 08 gru 2013, 22:25

Ja uwielbiam robić zakupy przez internet i przewaznie są one trafione. Tanie i do tego modne buty damskie kupisz tu http://www.unicoshoes.pl/buty-damskie. Warto zaglądać tam co jakis czas, bo często mają promocje - teraz na przykład w zabójczo niskiej cenie kupiłam sobie kilka par juz z myślą o wiośnie :)
aniakol

Postautor: Sebastian » 10 gru 2013, 8:32

Witam, posiadam zniżki do Aldo do wykorzystania do 24 grudnia
-5% -10% -30% i -50%
zainteresowanych proszę o kontakt sebastianwlodarczyk @ op.pl
Sebastian

Postautor: JoannaKwiatkowska » 12 gru 2013, 14:14

W odpowiedzi na post Pani HannyG,
jestem online ekspertem Złotych wyprzedaży i chciałabym rozwiać wszystkie Pani wątpliwości. Otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów, który najlepiej świadczy o tym, że jesteśmy klubem, któremu można zaufać.
Jeśli to Pani nie przekonuje, to pragnę poinformować, że codziennie odwiedza nas kilkanaście tysięcy Klubowiczów, którzy korzystają z atrakcyjnych promocji. Nie musi się Pani o nic obawiać. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz Klubowicz był usatysfakcjonowany. Dlatego już teraz zapraszam do rejestracji!

Mam nadzieje, że wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Jednak jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania, uprzejmie służę pomocą.

Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Kwiatkowska.

Online Ekspert ZloteWyprzedaze.pl
JoannaKwiatkowska

Postautor: druga » 18 sty 2014, 14:42

Jeśli chodzi o buty dla dzieci to koniecznie zajrzyjcie na www.bambineo.pl, bo ruszyli teraz z wyprzedażami do -40%, a w ofercie mają same markowe buty i na pewno da się u nich kupić taniej niż w sklepach stacjonarnych :) Ja mojemu szrabowi kupiłam ostatnio fajną parę Clarksów i Ecco. Śmiga w nich aż miło popatrzeć. A markowe buty kupuję dlatego, że z doświadczenia wiem, jak szybko dzieci potrafią zniszczyć słabej jakości obuwie.
druga

Postautor: lukrecja » 31 sty 2014, 15:18

zależy w sumie o jakie buty chodzi, bo takie do codziennego użytku dla całej rodziny to kupuję przez allegro, ale na tego typu aukcjach trzeba uważać na podróbki, kiedyś kupiłam buty do biegania Nike w okazyjnej cenie a okazały się one być zwykłymi podróbami, sprzedawca zniknął :/ dlatego buty sportowe kupuję np. w http://www.sklepbiegacza.pl/ bo wiem, że mają oryginałki
lukrecja

Postautor: Zbyszek » 11 lut 2014, 18:29

A ja polecam sklep www.merg.pl - tanie buty, duży wybór.
Kupuję tam regularnie z żoną, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Zbyszek

Postautor: pablo » 25 lut 2014, 15:52

Polecić mogę sklep stendi.pl w którym ostatnio zakupiłem sobie buty do chodzenia na co dzień - www.stendi.pl/buty-sportowe-nike-court-tradition-v2-na-co-dzien-p144633
Służyć mi będą na wyprawy rowerowe. Możliwa jest też w tym sklepie darmowa zwrotka, więc warto zajrzeć :)
pablo

PoprzedniaNastępna