Gdzie można tanio kupić buty w internecie?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Gdzie można tanio kupić buty w internecie?

Postautor: Anna450 » 07 maja 2014, 7:30

Ja bardzo lubię robić zakupy w sklepie internetowym: http://e-kaja.pl/kategoria/48/mokasyny Niedawno kupiłam świetne mokasyny w bardzo dobrej cenie.
Anna450

Postautor: moody » 02 cze 2014, 9:45

Tanie buty wcale nie są takie "tanie" bo zwykle dość szybko się psują, i na kolejny sezon musimy znów wydać pieniądze. Moim zdaniem rozsądniej jest kupić dobrej jakości buty, które nam się podobają i mieć je przez kilka lat, tylko w ten sposób można naprawdę zaoszczędzić. Fajne i oryginalne buty oferują polskie portale z odzieżą od projektantów, np. mustache.pl, fashionweare.com, mostrami.pl, shwrm.pl itp. Dodatkowo są to buty polskiej produkcji i bardzo dobrej jakości. polecam
moody

Postautor: Kella.pl » 04 cze 2014, 10:52

Pani Magdaleno, nie ma czegoś takiego jak "dobre i tanie". Dobra skóra kosztuje a to podnosi wartość obuwia. Czasem lepiej zainwestować w wygodne i solidne obuwie niż pochodzić parę miesięcy i wyrzucić buty do kosza. W sklepie kella.pl właśnie skórzane i polskie buty oferujemy naszym klientom :) Zapraszamy !
Kella.pl

Postautor: dosia » 05 cze 2014, 10:19

Tanie buty to pojęcie względne, bo możesz kupić na bazarze parę za 20 zł i ponosić ją miesiąc, albo kupić coś markowego, tyle, że taniej niż gdzie indziej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego miejsc, gdzie dostaniesz obuwie sportowe (nike, adidas, reebok) to na pewno można wskazać http://marionex.pl/pol_m_Buty_Buty-damskie-565.html . Tutaj ceny są zawsze poniżej średniej, nawet na portalach aukcyjnych są często droższe o kilkadziesiąt złotych
dosia

Postautor: bekos » 05 cze 2014, 12:41

Niecałe 90 zł w sklepie Merg - genialne są. Mam dokładnie te same, ale w innym kolorze.
Idealne właśnie na teraz, na jesień, ale również na wakacje.
bekos

Postautor: jam » 05 cze 2014, 19:17

Drogie Panie,

Mam do zaoferowania obuwie skórzane, markowe w cenie jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej, a przy najmniej nie w takim segmencie jakościowym. Proszę nie traktować tej wiadomości jako reklamy albo próbowania zrobić Was w balona. Naprawdę się dogadamy. Proszę pisać na kal505050@gmail.com. Proszę przekazać, to swoim koleżankom i znajomym. Pozdrawiam!
jam

Postautor: padko » 06 cze 2014, 12:26

To właśnie jest z Merg, za całe 54 zeta. Uwielbiam takie buty, ale to oczywiście kwestia gustu i upodobań ;-)
Generalnie - mega wygodne ;-)
Załączniki
21542_1.jpg
21542_1.jpg (37.22 KiB) Przeglądany 2731 razy
padko

Postautor: ala myk » 09 cze 2014, 12:50

Są rzeczywiście modne, ładne, takie jakie lubię, mam dwie pary, jedną z tego samego sklepu ;-)
Wyglądają na ciężkie, a tak na prawdę są bardzo lekkie i właśnie za takim obuwiem przepadam ;-)
ala myk

Postautor: kamila balicka » 10 cze 2014, 12:36

Bardzo ładne, leciutkie buciki. Mam podobne, tylko bardziej kalorowe. Uwiebiam takie obuwie i chętnie bym sobie coś podobnego kupiła ;-)
Oczywiście jako obuwie dodatkowe ;-)
kamila balicka

Postautor: marta krosz » 11 cze 2014, 12:48

Lepszy moim zdaniem przykład, buty w zasadzie na płaskim, takie jakie być powinny - merg.pl/product-pol-21445-Sandaly-z-efektownami-Cyrkoniami-Plaski-obcas.html
marta krosz

PoprzedniaNastępna