Ślub-dekoracje z kwiatów sztucznych

Ciuchy, buty i tym podobne

Ślub-dekoracje z kwiatów sztucznych

Postautor: Agatinka87 » 18 wrz 2016, 13:29

Mam pytanie, za rok chcę zorganizować wesele. Z uwagi na potrzebę użycia większej ilości kwiatów czy można do przystrojenia kościoła, sali i samochodu wykorzystać sztuczne kwiaty? Wyjdzie mnie to taniej gdyż zamierzam zamówić je w hurtowni https://pm-m.pl/. Ponadto mogę w przyszłości wykorzystać je później w innym celu a nie wyrzucać jak żywe. Oczywiście bukiet będzie z kwiatów żywych. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Agatinka87

Re: Ślub-dekoracje z kwiatów sztucznych

Postautor: hola » 23 wrz 2016, 16:22

eee, no nie wiem.... nie będą wyglądać tandetnie? ja bym postawiła na żywe, no i zadbała o dużo innych dekoracji. jakies baloniki, świeczuszki, winietki z nazwiskami gości, które sobie będą mogli zabrać, takie jak te http://www.artisfera.pl/winietka-na-stol-klasyczna-elegancja-p-18.html takie bajery :)
hola

Postautor: klarson77 » 05 paź 2016, 20:59

Moim zdaniem dużo lepiej wyglądają dekoracje z kwiatów żywych. Sztuczne wyglądają chyba jednak troche tandetnie. Nasza sala weselna, w Venge w Łodzi sama w sobie jest piękna i nie musieliśmy dodawać tam jakoś dużó dekoracji. Właśnie takie przystrojenie z umiarem najlepiej się prezentuje :)
klarson77

Postautor: hema » 07 paź 2016, 6:43

Mi się sztuczne nie podobają, sama mialam wsyztsko fajne w drewnie zrobione, m.in taki winteki: artisfera.pl/winietkana-stol-z-drewna-p-27.html
Wszystkim gościom się podobały i mogli zabrać je do domu by na zawsze mieć trwalą pamiątkę z dnia naszgeo śłubu. Oprócz tego były takie piekne podziekowania dla gości też w drewnianmym stylu.
hema

Postautor: mocca » 31 paź 2016, 10:55

Według mnie też tylko żywe! :) Tym bardziej, że rozumiałabym użycie sztucznych, gdyby miały nie wiadomo jak długo wytrzymać. A w tym przypadku to tylko jeden dzień. Będą po prostu o niebo lepiej wyglądać niż plastiki.
mocca

Postautor: bella90 » 30 gru 2016, 8:52

Ja jednak postawilam na swoim weselu na żywe kwiaty w dekoracjach. Dużo lepiej wyglądają, szczegolnie przy takich mniejszych salach jak była u nas (Venge w Łodzi). Ale wszystko wyglądało gustownie i ze smakiem :)
bella90

Postautor: marcellla » 04 mar 2017, 4:48

Wydaje mi się, że sztuczne kwiaty nie dają takiego samego efektu jak żywe. Wydaje mi się, że szkoda takich kupować
marcellla

Postautor: ewunia » 01 kwie 2017, 16:27

Też jestem za żywymi. jak chcesz oszczędzić to po prostu zamów ich mniej, tylko w najważniejsze miejsca. będzie klasycznie a nie kiczowato
ewunia

Postautor: ulkaa1 » 16 maja 2017, 11:03

My mieliśmy dekoracje z prawdziwych kwiatów, moim zdaniem dużo lepiej się prezentują. Ale też nasza sala była bardzo ładna (Venge w Łodzi) i nie trzeba było wiele dekoracji :)
ulkaa1

Postautor: filipinka89 » 27 cze 2017, 13:14

Moim zdaniem ślub z dekoracjami sztucznymi to kit. Lepiej mniej ale żywe wiązanki ślubne. Sprawdzą się takie na pewno na: amarantkwiaty.pl/bukiety-slubne-i-wiazanki-slubne-jak-skomponowac/ . Umieją naprawdę skomponować piękne rzeczy.
filipinka89

Następna