Najlepszy serwis samochodowy

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Postautor: ajaj1 » 28 kwie 2017, 12:07

Wyjątkowo mnie ostatnio samochód się nie psuje, ale żona mi powiedziała o promocji na serwis z Forda. W ich Motorcraft ma do wyboru tańsze klocki hamlucowe, serwis i tańsze opony wraz z montażem. Jakie ceny nas obejmują? To wszystko zależy od tego jaki rodzaj i jaki model samochodu posiadamy.
ajaj1

Postautor: autonagar » 09 maja 2017, 20:58

Wodorowanie silnika - Koszalin , Kielce, Wrocław, Warszawa
Wiecej na you tube : autonagar.pl
autonagar

Postautor: Kopernos » 18 cze 2017, 11:06

moim zdaniem najlepszym serwisem jest Euromaster niezależnie do miasta wszystkie trzymają poziom
EUROMASTER – sieć dobrych serwisów (Opony + Lekka Mechanika)
Kopernos

Postautor: tyorko » 23 cze 2017, 8:39

Jeśli chodzi o Forda to zawsze jeżdżę do ASO, nie musze się martwić o jakieś kiepskie części i też ceny są przystępne, nie raz się można załapać na promocję a ostatnio też wprowadzili możliwość umawiania się na serwis przez internet
tyorko

Postautor: MichalIz » 26 cze 2017, 19:00

Ostatnio sporo widzę i czytam o ASO Forda, a właśnie stałem się właścicielem Mondeo. Nawet wielu znajomych zachwala sobie serwis Forda. Chyba nawet nie będę za bardzo kombinował i sam będę korzystał z ich usług.
MichalIz

Postautor: sun » 28 cze 2017, 7:58

My korzystamy, mimo, ze nasz ford to już w sumie nastolatek ;) Ale i tak ASO nam się opłaca. Teraz na przykład mają 20% rabatu na niektóre akcesoria: bit.ly/2qSBC5D W sam raz na letnie wyjazdy :)
sun

Postautor: harmony » 16 lip 2017, 2:22

W Gorlicach najlepszy serwis ma pan Robert Pietrzycki. Tanio i solidnie, fachowa obsługa z dużą kulturą, wszystko dokładnie umówione i spisane przed rozpoczęciem naprawy. Dostaliśmy nawet zdjęcia dokumentujące naprawę.
harmony

Postautor: kojja » 14 sie 2017, 6:06

Jak w Krakowie to tylko Auto Serwis Wadowicka. Do największych atutów tego serwisu zaliczam wycenę przed naprawą- ustalona kwota później nie ulega zmianie i możliwość bycia obecnym przy naprawie. Dla mnie jest to szczególnie ważne, bo znam sie na samochodach dość dobrze i wolę widzieć co robią. Mój samochód jest już po kilku takich naprawach u nich i nigdy do niczego nie mogłem się przyczepić. Profesjonalizm z najwyższej półki.
kojja

Postautor: Astronom » 07 wrz 2017, 23:52

Rzeszów mechanik na Beskidziej Marcin się chyba nazywa
Astronom

Postautor: toja2 » 20 wrz 2017, 20:49

Ja od 3 lat korzystam tylko z serwisu Motorcraft Forda. Pracują na oryginalnych częściach, co rusz jakaś promocja (opony, części, akcesoria). Przegląd z wymianą olejów i filtrów niecałe 280 zł. Można nawet zapisać się do nich online tutaj /secure.ford.pl/Hidden/Motorcraft/OSBOV
toja2

PoprzedniaNastępna