BMW używane gdzie kupić

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

BMW używane gdzie kupić

Postautor: grykk » 31 mar 2017, 9:29

Doradźcie gdzie kupie uywane BMW ale z naprawde sprawdzonego żródła. Nie chce z kradzionymi częściami albo bite bo słyszałem że sie zdarza jak sie kupi od sprzedawcy
grykk

Re: BMW używane gdzie kupić

Postautor: john » 31 mar 2017, 9:50

Spróbuj w Bawaria Motors m to największy dealer BMW i najlepszy wg mnie, szajstwa Ci nie wcisną. Co słysze to ludzie od nich używane auta chwalą , serwis też mają wporzo , z tego to i ja korzystam . Masz oddziały w Warszawie, Jankach, Katowicach i chyba w Gdańsku, moze do któregoś masz blisko, a jak nie to i tak uwazam że warto. Oni sobie słabym autem renomy zepsuć nie mogą, dlatego sprzedaja tylko pewniaki
john

Postautor: benia » 02 maja 2017, 19:19

Mój mąż się śmieje że BMW to skrót od będziesz mieć wydatki.
Kolega miał i w sumie coś w tym było...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Astronom » 11 sie 2017, 9:51

Super auto nie słuchaj bo wypadki to ma się niezależnie czy kierujesz fordem czy mercem. Ale często jest tak, że inni kierowcy jak zobaczą BMW na pasie obok to im zaczyna odbijać i albo gazują, albo wciskają się na chama itp. Co do kupna to jak kazde auto najlepiej od prywatnej osoby i przetrzepać w warsztacie mechanicznym do podszewki.
Astronom

Postautor: Astronom » 07 wrz 2017, 23:51

Na giełdzie masz 100 % ale nie"bite" ciężko najlepiej prywatnie i to żeby był 1 właściciel
Astronom

Postautor: Lolek » 08 gru 2017, 20:58

Sprawdź sobie golemo.pl z Małopolski. Brat kupował u nich używaną Toyotę i bardzo zadowolony i z samochodu i z salonu. Sprawdzone miejsce, żadne tam przekręty, wszystko profesjonalnie.
Lolek