Przeglądy instalacji gazowych LPG Szczecin serwis auto gazu

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Przeglądy instalacji gazowych LPG Szczecin serwis auto gazu

Postautor: mr_ko » 09 paź 2017, 6:56

Szukam gdzie w Szczecinie można zrobić przegląd gazu LPG bo kupiłem nie dawno audi a4 1.8 150 km i nic nie wiem o tej instalacji gazowej. Trzeba sprawdzić szczelność, powymieniać filtry , podłączyć do komputera i zrobić regulację. Najważniejsze jest dokładnie sprawdzenie czy wszystko dobrze tam działa i nie zagraża bezpieczeństwu bo to moje pierwsze auto z gazem i chcę mieć pewność, że można nim spokojnie jeździć. Kto mi poleci najlepszy warsztat w którym dobry gazownik zrobi profesjonalny przegląd i sprawdzenie instalacji gazowej LPG w samochodzie w Szczecinie?
mr_ko

Re: Przeglądy instalacji gazowych LPG Szczecin serwis auto g

Postautor: stanek » 09 paź 2017, 15:31

Tułałem się kiedyś po warsztatach gazowniczych w Szczecinie i nigdzie nie mogli mi naprawić instalacji LPG w moim jeepie cherokee i dopiero w autkogaz dali radę. Jedź od razu na wernyhory 17 i nie szukaj więcej gdzie robią przeglądy gazu w Szczecinie. Tam dokładnie sprawdzą Ci czy wszystko jest w porządku i czy nie są wymagane jakieś naprawy lub regulacja. To zdecydowanie najlepszy mechanik od gazu jakiego znam. Według mnie potrafią naprawić każde auto jakie jeździ na gaz.
stanek

Postautor: astraman » 11 paź 2017, 11:52

Dzisiaj skorzystałem z usług autkogaz na wernyhory w Szczecinie. Mam świeżo kupioną astrę z 2012 roku w benzynie przerobioną na gaz i chciałem żeby wszystko sprawdzili. Za 140 zł zrobili pełną diagnostykę komputerową, wymianę filtrów, regulację i oczywiście sprawdzenie szczelności. Miła i fachowa obsługa. Wszystko szybko i profesjonalnie. Z moją instalacją jest wszystko ok i wiem na czym stoję. Polecam przegląd gazu w samochodzie w autkogazie.
astraman

Postautor: autkogaz szczecin » 12 paź 2017, 6:02

U nas w Autkogaz Sp z o.o., ul. Wernyhory 17 Szczecin, standardowy przegląd instalacji gazowej w samochodzie zawiera przede wszystkim dokładne sprawdzenie zamocowań i szczelności całego układu. Od tego rozpoczynamy całą procedurę. Następnie wymieniamy filtry na nowe. Kolejny etap to diagnostyka komputerowa. Najczęściej instalacja wymaga regulacji i kalibracji wtryskiwaczy. Zalecamy wymianę filtrów raz na 10 tys. km.
Na co dzień staramy się mieć na półce podstawowe podzespoły najróżniejszych producentów. U nas dokonasz szybkiej naprawy nie tylko instalacji gazowej, ale także mechanicznych takich jak np. wymiana klocków hamulcowych, amortyzatorów, wahaczy, oleju i tym podobnych.
autkogaz szczecin

Postautor: kaziu » 12 paź 2017, 9:01

Mój Ford Galaxy dzisiaj był na przeglądzie gazu w autkogaz na wernyhory i po wyjechaniu z warsztatu chodzi jak pszczółka :0 Wszystko posprawdzali, powymieniali filtry i na koniec okazało się, że sa do wymiany przewody wysokiego napięcia. Po za tym wszystko oki i po wymianie tych przewodów jak ręką odjął zniknęły wszystkie problemy z autem. Serdecznie polecam tego mechanika od gazu.
kaziu

Postautor: robi » 12 paź 2017, 18:48

Interesuje mnie naprawa instalacji gazowej w samochodzie, a tak naprawdę szukam gdzie w Szczecinie można najtaniej wymienić wtryskiwacze LPG bo chyba już ich czas minął i nie działają tak jak trzeba. Mają już chyba ponad 100 tys. km przebiegu a są to chyba jakieś valteki a słyszałem, że jak na nie to i tak dużo. Trzeba wymienić wtryski LPG na nowe najlepiej jakieś lepsze typu BRC. Piszcie jakiego gazownika w Szczecinie polecacie gdzie najtaniej wymieniają podzespoły instalacji i potem dopiero robią przegląd i kalibrację wtryskiwaczy. Mój samochód to jeep cherokee :)
robi

Postautor: mr_ko » 17 lis 2017, 3:00

Potwierdzam to co piszecie o autkogaz. Byłem na przeglądzie i widzę, że dobrze zrobiłem. Od razu sprawdzili szczelność, potem wymienili filtry i na komputerze wyszło, że wtryskiwacze są nie skalibrowane. Ponowna regulacja i ta cała kalibracja wtryskiwaczy LPG i za całą wizytę zapłaciłem 140 zł. Autko po serwisie rzeczywiście lepiej się sprawuje i mniej gazu spala.

Ostatnio przesunięty w górę 17 lis 2017, 3:00 przez: Anonymous.
mr_ko