Gdzie naprawić Opla w Szczecinie - dobry mechanik warsztat

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Gdzie naprawić Opla w Szczecinie - dobry mechanik warsztat

Postautor: szwagier » 02 paź 2017, 9:29

Mam opel astra h 2008 1.4 i szukam gdzie w Szczecinie jest najlepszy serwis w którym można ją serwisować. Przyznam, że to mój któryś z kolei opelek i nie jestem zadowolony z tego serwisu w którym ją do tej pory naprawiałem. Poradzcie gdzie w Szczecinie jest dobry mechanik i tani warsztat samochodowy w którym szybko i solidnie naprawiają Ople? Miałem wcześniej opel vectra c 1.8 140km 2006 i mój poprzedni mechanik nei bardzo sobie z nią radził. Teraz na dzień dobry chcę wymienić rozrząd, świece, olej i klocki hamulcowe. Ogólnie szukam miejsca w którym można spokojnie serwisować lub ewentualnie naprawiać opla astre gdzie jest zaufany warsztat, który ma niskie ceny i nie oszukuje klientów. Interesują mnie opinie tylko o dobrych warsztatach, najlepiej gdzieś w okolicach pogodno, zawadzkiego, krzekowo, kaliny.
szwagier

Re: Gdzie naprawić Opla w Szczecinie - dobry mechanik warszt

Postautor: ziomeczek » 02 paź 2017, 9:52

Polecam na wernyhory 17 warsztat AUTKOGAZ najlepiej dzwonić pod numer 607900020 i spytać o termin wizyty. Tam jest teraz naprawde dobry mechanik od opli i ogarnia astry, vectry w małym palcu. Wiem bo sam mam Astre G 1.6 i od jakiegoś czasu tylko do niego jeżdżę i jestem mega zadowolony. Póki co jeszcze się na tym warsztacie nie zawiodłem i polecam ich każdemu.
ziomeczek

Postautor: Pan Tadek » 02 paź 2017, 11:20

Teraz w autkogaz ma swój warsztat mechanik który kiedyś był na tamie jako autoprofit. Rzeczywiście jest dobry i zna się na oplach jak mało kto. Astra corca vectra meriva agilla nie ma problemu :) moi kumple z opelkami tylko do niego jeżdżą , teraz na wernyhory 17 nawet jak już nie ma go na tamie pomorzańskiej.
Pan Tadek

Postautor: johny » 02 paź 2017, 15:20

Miałem troszkę problemów z moją opel insignia 1.6 turbo bezpośredni wtrysk 180 km i ładnie się nią zajął mechanik od opli w autkogaz na wernyhory 17. Tak naprawdę trafiłem tam bo montowałem instalację gazową LPG i po montażu od razu zostawiłem auto na serwis u mechanika - wymiana oleju, klocków hamulcowych i łączników stabilizatora. Szybko tanio i fachowo - polecam
johny

Postautor: szwagier » 07 paź 2017, 12:52

No rzeczywiście byłem tam na wernyhory w autkogaz i musze przyznać, że mechanik ma dużą wiedzę o oplach. Zrobił mi wszystkie podstawowe serwisy, posprawdzał przy okazji i przejrzał auto. Parę drobiazgów jeszcze wyszło, ale wszystko dało się naprawić na miejscu i jest ok. Jeśli chodzi o ceny nie wiem czy najniższe, ale na pewno przyzwoite i do zaakceptowania. Zreszta ja nie szukałem gdzie najtaniej naprawiają ople tylko gdzie naprawdę znają się na ich naprawianiu. Pozdrawiam
szwagier

Postautor: dawid_88 » 19 paź 2017, 10:00

Ten serwis od opli jest rzeczywiście dobry. Teraz są na wernyhory i dalej jest to autoprofit ten sam co był na tamie. Jeżdżę do Pana Darka od lat z moimi opelkami i jestem zadowolony. Nie wiem czy jest to najlepszy mechanik od opla w Szczecinie, ale to na pewno solidny warsztat i nigdy nie oszukują klientów i nie naciągają na nie wiadomo co. Zawsze jak tam zostawiłem auto to wszystko co trzeba zostało zrobione dokładnie i bez naciągania na dodatkowe koszty. U mnie mają super opinie i polecam ich z czystym sumieniem. Teraz korzystają z pomieszczeń autkogaz na wernyhory 17 i naprawdę dobrze traktują tam wszystkich klientów.
dawid_88

Postautor: robsonek » 14 lis 2017, 6:53

Też słyszałem o tym warsztacie, kumpel namawia mnie na założenie zestawu optima też do opla właśnie, mówił że to się bardzo opłaca i sporo kasy mu zostaje w kieszeni odkąd się na to zdecydował

Ostatnio przesunięty w górę 14 lis 2017, 6:53 przez: Anonymous.
robsonek