Pranie foteli samochodowych - czyszczenie siedzeń Szczecin

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Pranie foteli samochodowych - czyszczenie siedzeń Szczecin

Postautor: Adrian » 02 gru 2015, 10:42

Wybieram się na święta w daleką podróż do rodziny i chciałbym przed wyjazdem odświeżyć sobie mojego peugeota 407 w środku. Jest już dość mocno zabrudzony i ma mocno poplamione siedzenia z przodu oraz tylną kanapę. Kto wie ile kosztuje porządne czyszczenie fotela samochodowego, ale takie naprawdę dogłębne bo nie interesuje mnie przetarcie szmatą i spryskanie jakąs pianką. Jest dość duży rozstrzał cenowy w tym temacie a ja nie chcę popełnić jakiejś gafy i nie oddam samochodu jakimś paprakom. Mogę zapłacić za to nawet i 200 zł, ale chcę mieć pewność, że zostanie wszystko idealnie wyprane i fotele w moim aucie będa czyściutkie jak nowe. Piszcie jakie sa wasze opinie i doświadczenia z firmami piorącymi fotele w autach w Szczecinie.
Adrian

Re: Pranie foteli samochodowych - czyszczenie siedzeń Szczec

Postautor: Karolina » 02 gru 2015, 12:04

Jedź od razu na wernyhory 17 do czystko.pl. Tylko najpierw zadzwoń i się umów bo oni czyszczą auta tylko po umówieniu się. Moje autko wyprali idealnie a dodam, że poprawiali po jakiejś innej myjni, która tak mi umyła siedzenia że były same zacieki. Zostawiłam samochód w czystko na 3 h i jak odbierałam to były fotele mokre jeszcze ale dostałam folie i położyłam na fotel i spokojnie do domu pojechałam. Na drugi dzień wszystko już było suche, czyste , ładne i pachnące. Serdecznie polecam czystko.pl w Szczecinie bo znają się na praniu siedzeń w autach jak mało kto. Zadzwoń od razu na 502 866 337 i się umów na wizytę.
Karolina

Postautor: Czystko.pl » 30 gru 2015, 4:23

No cóż :) Staramy się jak możemy i jak do tej pory nie mamy żadnych reklamacji. Zapraszamy na Wernyhory, ale przed wizytą prosimy o umówienie dokładnego terminu. Nasz numer telefonu to 502 866 337. Jak do nas trafić ? Najlepiej wjechać tą bramą co kebab i od razu skręcić w lewo kierując się szyldem Pranie Tapicerek Czystko.pl. Polecam usługę mycia myjnią parową bo to rzeczywiście czyści jak żadne inne urządzenie i przy okazji wszystko porządnie dezynfekuje.
Czystko.pl

Postautor: Siódemka » 17 kwie 2017, 16:59

Potwierdzam - myjnia parowa robi cuda. Miałem ohydną plamę na siedzeniu po piwie - pękła puszka latem. Nie dość, że brzydko to wyglądało, to jeszcze śmierdziało. Po praniu siedzenie jak nowe!

Ostatnio przesunięty w górę 17 kwie 2017, 16:59 przez: Anonymous.
Siódemka