Jakie wybrać Letnie Opony

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Jakie wybrać Letnie Opony

Postautor: ŁukaszM » 08 kwie 2016, 21:49

Stoję przed dylematem zakupu opon letnich. Potrzebuje 205/55 R16 do swojego auta. W serwisie zaproponowano mi opony Strial 401. Nie zdecydowałem się na nie od razu ponieważ pierwszy raz słyszałem o takiej oponie. Może ktoś z Was miał styczność i może wyrazić swoje zdanie. Albo jakieś inne opony polecicie.
ŁukaszM

Re: Jakie wybrać Letnie Opony

Postautor: Rado » 09 kwie 2016, 16:58

Pewnie dlatego nie słyszałeś bo to nowa opona i w tym sezonie weszła na rynek polski. Ja kupiłem niedawno cały komplet Strial 401, znajomy wulkanizator mówił że są dobrej jakości. Już jeździłem trochę, byłem w długich trasach i powiem Ci, że spisują się dobrze. Fajnie się prowadzi, mają dobrą przyczepność. Możesz brać:P
Rado

Postautor: Rado » 09 kwie 2016, 16:59

Pewnie dlatego nie słyszałeś bo to nowa opona i w tym sezonie weszła na rynek polski. Ja kupiłem niedawno cały komplet Strial 301, znajomy wulkanizator mówił że są dobrej jakości. Już jeździłem trochę, byłem w długich trasach i powiem Ci, że spisują się dobrze. Fajnie się prowadzi, mają dobrą przyczepność. Możesz brać:P
Rado

Postautor: Rado » 09 kwie 2016, 17:00

Przepraszam za nieścisłości, miało byś Strial 301...
Rado

Postautor: sss » 09 kwie 2016, 17:02

Hahaha net zamula?? Weź może polskie kormorany albo Dębicę.....
sss

Postautor: Kamil » 09 kwie 2016, 17:09

Ja też w tym roku kupiłem komplet 301 od Stral do mojej renówki i przyznam że też mnie miło zaskoczyły.. Chciałem spróbować czegoś nowego i nie żałuję. Fajnie się trzymają drogi.
Kamil

Postautor: Kamil12 » 13 kwie 2016, 10:49

Ja jakoś nie mam przekonania do nowych, mało znanych firm. Zawsze wybieram firmowe pirelli, continental czy dunlop
Kamil12

Postautor: ŁukaszM » 21 kwie 2016, 13:13

wiem że te opony Strial 401 są nowe na naszym rynku ale znajomy w anglii co jeździ jako kurier to powiedział że wszystkie auta u niego w firmie są na takich oponach. I nikt nie narzeka. Więc też się zdecydowałem i wymieniłem. Jeżdżę tydzień i jest dobrze.
ŁukaszM

Postautor: tuchajbej84 » 22 kwie 2016, 12:53

ŁukaszM pisze:
> Stoję przed dylematem zakupu opon letnich. Potrzebuje 205/55 R16 do swojego
> auta. W serwisie zaproponowano mi opony Strial 401. Nie zdecydowałem się na
> nie od razu ponieważ pierwszy raz słyszałem o takiej oponie. Może ktoś z
> Was miał styczność i może wyrazić swoje zdanie. Albo jakieś inne opony
> polecicie.

Opony 205/55 R16 z marek Barum, Dębica lub Seiberling możesz kupić za 960zł za komplet w ASO Forda - teraz mają wiosenną promocję. Zobacz sobie tu: http://www.ford.pl/Serwis/Programy_promo/AkcjaWiosna
tuchajbej84

Postautor: Kraku » 29 kwie 2016, 12:54

A ja z kolei polecę jednak ŁukaszowiM te opony które samemu chciał kupić, czyli Strial 401.
http://www.oponyalbert.pl/opona/_63513.html#body
704 zł za komplet, także zaoszczedzisz trochę groszy. Na opony teraz wszędzie sporo promocji, poszukaj w necie. Striale są dość nowe, dlatego cieżko o opinie, testy, czy też bezproblemowe kupno przez internet. Jednak jak widać da się.
Sam jezdze na jednym komplecie od tego sezonu - opony są cichę, dobrze się prowadzą (trzymają sie drogi). Nie jest to jakiś chiński no-name, ktory po jednym sezonie będzie do wyrzucenia. Opony są produkowane bodajże w Serbii. Narazie spisują się doskonale, wrazie czego pytaj.
Kraku

Następna