Jak wybrać bezpieczny samochód???

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Jak wybrać bezpieczny samochód???

Postautor: Emil Chmielewski » 13 wrz 2016, 14:37

Przeczytałem właśnie artykuł o toyotach: http://menmagazine.pl/auto-moto-menmagazine/toyota/
Macie podobne zdanie? Mam troje małych dzieci, szukam samochodu, który byłby bezpieczny, a szczerze mówiąc nie do końca się na autach znam...
Emil Chmielewski

Re: Jak wybrać bezpieczny samochód???

Postautor: Henjos » 13 wrz 2016, 15:58

przede wszystkim to trzeba bezpiecznie jeździć:) a co do auta, wiadomo że nowe i w miarę duże, sprawdzasz testy zderzeniowe itp. używanych aut za bezpieczne bym nie uważał, bo nie wiadomo czy np poduszki powietrzne są na swoim miejscu o ile w ogóle są;)
Henjos

Postautor: m00 » 18 paź 2016, 11:51

Nie ma coś takiego jak bezpieczny samochód wogole pojazd bo wszdzie musisz stosowac przeciez zasade ograniczonego zaufania! Szczerze? Ja to sobie skuter kupilem w salonoe scooter na pośpiecha 2 w katowicach, do dojeżdżania do pracy, łatwo nim parkuje, ma dobre osiągi, dobzre się prowadzi i trzyma drogi i tez na początku miaem obawy czy bedzie bezpiecznie, no i powiem ze nie czuje zadnego zagrożenia, dostzregam więcej zalet niż wad, chcoiaz tak jak mówię tzreba pzrewidywac zachowania innych kierowców.
m00

Postautor: Darek69 » 10 sty 2017, 21:41

Rozmawiać z ludźmi w salonach! Oni generalnie znają się najlepiej na swoich autach. Jak kupowałem swoją X1 to gość w Bawaria Motors rzetelnie odpowiedział mi na wszystkie moje pytania, związane także z bezpieczeństwem. Z drugiej zaś strony polecam sprawdzanie sobie strony Euro NCAP.

Ostatnio przesunięty w górę 10 sty 2017, 21:41 przez: Anonymous.
Darek69