Szkoły nauki jazdy- Wrocław?

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Szkoły nauki jazdy- Wrocław?

Postautor: RazDwaTrzy » 22 lis 2016, 8:42

Witam serdecznie,
Chcę zapisać się na kurs nauki jazdy kat. B we Wrocławiu. Uważam, że jest to już najwyższa pora bo skończyłem inżyniera, poszedłem do pracy i teraz mam już wystarczającą kwotę by móc "zrobić prawko". Jednak wiadomo, że chciałbym by w mojej kieszeni zostało jak najwięcej pieniążków. Dlatego pomyślałem, że chciałbym zapisać się od razu do DOBREJ szkoły i zapłacić trochę więcej, niż później oblewać egzamin za egzaminem, dokupywać jazd itd... jeśli o mnie chodzi to bez sensu, bo podliczeniu wszystkich kosztów wychodzi na duży minus- raczej nie muszę tłumaczyć szerzej. Dlatego pytam Wrocławian oraz wszystkich, któzy robili taki kurs w tym mieście, gdzie będzie najlepiej się zapisać?
RazDwaTrzy

Re: Szkoły nauki jazdy- Wrocław?

Postautor: tymoteusz » 22 lis 2016, 9:04

Wiesz co ja też poszukuję szkoły nauki jazdy. Jestem na etapie sprawdzania opinii, a od następnego miesiąca chciałbym zapisać się już na sam kurs. Jeśli o mnie chodzi to skłaniam się w kierunku decyzji o zapisaniu się do Kursanta- ponoć bardzo dobra szkoła nauki jazdy.
Znajomy też opowiadał, że niema problemu ze wymianą instruktora jeśli z poprzednim się nie dogadujecie.
tymoteusz

Postautor: julita » 22 lis 2016, 9:25

Warunki uczestniczenia w kursie nauki jazdy w szkole kursant wydają się być rzetelne. Dodatkowo sprawdzili kilkukrotnie ją moi znajomi- większość z tego co się orientuję zdała za pierwszym razem
julita

Postautor: Janek123 » 02 gru 2016, 11:47

[quote="julita"]Warunki uczestniczenia w kursie nauki jazdy w szkole kursant wydają się być rzetelne. Dodatkowo sprawdzili kilkukrotnie ją moi znajomi- większość z tego co się orientuję zdała za pierwszym razem[/quote]

Ja właśnie "rozglądam się" za jakąś szkołą nauki jazdy. Chcę rozpocząć kurs od stycznia.
Janek123

Postautor: Renata3210 » 09 sty 2017, 1:42

Cześć, ja również słyszałam wiele dobrego na temat szkoły nauki jazdy kursant. Znajomi wspominali, że oprócz standardowej kategorii B, jest wiele innych możliwości... warto sprawdzić (jeśli to kogoś interesuje).

Ostatnio przesunięty w górę 09 sty 2017, 1:42 przez: Anonymous.
Renata3210