Najlepszy gazownik do auta Szczecin - polecany serwis LPG

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Najlepszy gazownik do auta Szczecin - polecany serwis LPG

Postautor: kamtas » 05 paź 2017, 15:05

Piszcie jakiego gazownika do aut w Szczecinie polecacie i który jest naprawdę najlepszy? Mój hyundai tucson 1.6 t-gdi 177 4wd executive dct-7 2015 wymaga założenia instalacji gazowej i nie chcę go dać do byle kogo. TO będzie moja pierwsza styczność w warsztatem montującym LPG i dlatego muszę poszukać w internecie i poczytać opinie o gazownikach w Szczecinie. W Szczecinie jest sporo gazowników, ale jak się czasem słyszy ilu papraków potrafi zepsuć samochód to naprawdę aż strach gdzieś mojego hyundaia oddać. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to jest tu silnik mający bezpośredni wtrysk paliwa taki typowy dla samochodów japońskich i koreańskich. Kogo w Szczecinie polecacie do montażu gazu w samochodzie marki hyundai? Jak się uda wszystko to jeszcze moja żona ma kia optima i tez chętnie wstawimy tam gaz.
kamtas

Re: Najlepszy gazownik do auta Szczecin - polecany serwis LP

Postautor: Jaceq » 05 paź 2017, 15:25

Ja jakiś czas temu skorzystałem z usług autkogaz na wernyhory 17 i jestem do dzisiaj zadowolony z montażu instalacji gazowej. Nie wiem czy to najlepszy gazownik do samochodów w Szczecinie, ale wiem, że mój chrysler 300 m został zagazowany profesjonalnie i wzorcowo. Niedawno byłem na przeglądzie pierwszym na 10 tys. km i wymienili mi filtry i wszystko jeszcze raz sprawdzili i dalej jeżdżę na gaz za grosze w porównaniu do tego gdybym jeździł na benzynie.
Jaceq

Postautor: kamtas » 05 paź 2017, 15:26

Dzięki Jaceq :) jutro do nich zadzonię albo po prostu pojadę od razu pogadać i dowiedzieć się czy da się założyć gaz w moim autku. Fajnie by było żeby gazownik miał już doświadczenie w montażu gazu w hyundaiach z bezpośrednim wtryskiem paliwa.
kamtas

Postautor: kamtas » 13 paź 2017, 16:03

No i umówiłem się w autkogaz na montaż :) Do mojego auta koszt założenia gazu to 4200 zł i mam się zjawić za tydzień i zostawić auto na kilka dni. Przy bezpośrednim wtrysku zamawiają w Łodzi dedykowaną instalację i na koniec przyjeżdża technik żeby wszystko poprawnie skonfigurować i zestroić. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie zawiodę się na tym serwisie. Na koniec oczywiście dam wam znać i napiszę opinie o tym czy gazownik w autkogaz jest rzeczywiście tak dobry jak o nim tutaj piszą.
kamtas

Postautor: dobry » 15 lis 2017, 4:20

Jeśli chodzi o serwis LPG to w Szczecinie zdecydowanie polecam autkogaz na wernyhory. Naprawa mojej vectry trwała dosłownie 15 minut. MOże sama naprawa chwilkę dłużej ale sama diagnoza naprawde kilkanaście minut. Dodam, że kilku innych gazowników wyceniło mi naprawę na 1200 zł i chcieli wymieniać pół instalacji, a tu okazało się że coś tam wystarczyło podlutować i jakieś kabelki wymienić i wszystko wróciło do normy.

Ostatnio przesunięty w górę 15 lis 2017, 4:20 przez: Anonymous.
dobry