sklepy z odzieża męską

Co warto założyć, żeby być trendy.

Re: sklepy z odzieża męską

Postautor: Novy » 22 wrz 2017, 14:58

kipper pisze:Tutaj masz wszystko co militaria mają z pacsafe --> [...]

Super! Myślisz że militaria.pl/pacsafe/pas_pacsafe_cashsafe_black_pss10110100_rb_p52001.xml bedzie praktyczną opcją zabezpieczenia karty?
kipper pisze:taaa, najcudowniejsza zakłądna na całej stronie :D Obkupiłam sie jak szalona na tej letniej wyprzedaży ^^

Co kupiłaś ciekawego?
kipper pisze:Mój chłopak ma te koszulki, i jeszcze nic nie zauwazyłam zeby cos złego sie z nimi działo. Także śmiało, co jak co ale na militariach bubla nie kupisz :)

No i super, zamówione już :D A macie też coś z ich gadżetów typu nerki ? Szukam jakieś i widziałem w militariach ze sa tez nerki od surge
Novy

Postautor: grecia » 22 wrz 2017, 19:00

kipper pisze:Tutaj masz wszystko co militaria mają z pacsafe --> militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=pacsafe

ciekawią mnie te siatki na plecaki i torby stosował ktoś takie coś ?

kipper pisze:taaa, najcudowniejsza zakłądna na całej stronie :D Obkupiłam sie jak szalona na tej letniej wyprzedaży ^^

ja właśnie postawiłam że kupię sobie odzież termo tego nigdy za wiele

kipper pisze:Mój chłopak ma te koszulki, i jeszcze nic nie zauwazyłam zeby cos złego sie z nimi działo. Także śmiało, co jak co ale na militariach bubla nie kupisz :)

dokładnie tam się bubla nie kupi, w ogóle szukam teraz jakiejś kurtki na jesień/zimę macie macie coś solidnego?
grecia

Postautor: Novy » 24 wrz 2017, 10:54

grecia pisze:ciekawią mnie te siatki na plecaki i torby stosował ktoś takie coś ?

Siatki nie mam, ale moja dziewczyna ma torebkę i jest zadowolona, bo jest to połączenie bezpieczeństwa z typowo wyglądającą torebka. Ma taką militaria.pl/pacsafe/torba_pacsafe_citysafe_cs200_cranberry_pcs20225310_rb_p52150.xml
grecia pisze:ja właśnie postawiłam że kupię sobie odzież termo tego nigdy za wiele

Jakąś konkretną chcesz kupić czy z decathlonu ?
grecia pisze:dokładnie tam się bubla nie kupi, w ogóle szukam teraz jakiejś kurtki na jesień/zimę macie macie coś solidnego?

Ja mam kurtkę brandita od roku militaria.pl/brandit/kurtka_brandit_m65_giant_olive_3101-1_p20600.xml i super się spisuje. Raz ze wiatru sie wgl nie czuje, a dwa ze wyglada bardzo fajnie jak się ją założy
Novy

Postautor: zodiak » 30 wrz 2017, 17:11

Novy pisze:
grecia pisze:ciekawią mnie te siatki na plecaki i torby stosował ktoś takie coś ?

Siatki nie mam, ale moja dziewczyna ma torebkę i jest zadowolona, bo jest to połączenie bezpieczeństwa z typowo wyglądającą torebka. Ma taką militaria.pl/pacsafe/torba_pacsafe_citysafe_cs200_cranberry_pcs20225310_rb_p52150.xml

fajna i bardzo kobieca. Lepiej nie będę mojej pokazywał bo zaraz będzie chciała :P Ale ma portfel rfid
Novy pisze:
grecia pisze:ja właśnie postawiłam że kupię sobie odzież termo tego nigdy za wiele

Jakąś konkretną chcesz kupić czy z decathlonu ?

ja to bym radził poczekać na jakąś fajną promkę na militaria.pl
Novy pisze:
grecia pisze:dokładnie tam się bubla nie kupi, w ogóle szukam teraz jakiejś kurtki na jesień/zimę macie macie coś solidnego?

Ja mam kurtkę brandita od roku militaria.pl/brandit/kurtka_brandit_m65_giant_olive_3101-1_p20600.xml i super się spisuje. Raz ze wiatru sie wgl nie czuje, a dwa ze wyglada bardzo fajnie jak się ją założy

fajna ale ten texar też niczego sobie: militaria.pl/texar/kurtka_texar_m65_black_67_02-m65j-co_tx_p39128.xml
zodiak

Postautor: grecia » 04 paź 2017, 10:56

Kinta pisze:yuki pisze:
> Mój dużo kupuje rzeczy outdoorowych, więc najczęście korzysta z
> militaria.pl
Dla mnie też było szokiem, że tam mają codzienne ubrania :)

mój własnie też tam kupuje swoje ubrania i jest bardzo zadowolony, a trwa ta jeszcze wielka wyprzedaż ?
grecia

Postautor: Novy » 05 paź 2017, 9:56

zodiak pisze:fajna i bardzo kobieca. Lepiej nie będę mojej pokazywał bo zaraz będzie chciała :P Ale ma portfel rfid

Fajna technologia, zawsze karty bezpieczne. Teraz taka pora że ciągle w sumie pada i potrzebuje jakiś plecak żeby nie moczyć dokumentów, macie jakieś pomysly? Jakiś na co dzień plecak oczywiśice to musi byc
zodiak pisze:ja to bym radził poczekać na jakąś fajną promkę na militaria.pl

A jaką odzież polecasz z militariów z wyprzedaży?
zodiak pisze:fajna ale ten texar też niczego sobie: [...]

To jest całosezonowa kurtka? Latem jest równie dobrze w niej jak i późną jesienią czy raczej na zimno się nie nadaje?
Novy

Postautor: grecia » 05 paź 2017, 16:10

Novy pisze:Fajna technologia, zawsze karty bezpieczne. Teraz taka pora że ciągle w sumie pada i potrzebuje jakiś plecak żeby nie moczyć dokumentów, macie jakieś pomysly? Jakiś na co dzień plecak oczywiśice to musi byc

texar albo wisport jedne z lepszych plecaków i bardzo wytrzymałe, chyba takie 25 L to najmniejsza pojemność. Ale na dokumenty to może jakaś nerka lub organizer ?

Novy pisze:A jaką odzież polecasz z militariów z wyprzedaży?

była mowa o odzieży termo z tego co czytałam to może spaio, under armour ?

Novy pisze:To jest całosezonowa kurtka? Latem jest równie dobrze w niej jak i późną jesienią czy raczej na zimno się nie nadaje?

w opisie jest napisane, że kurtka nadaje się do noszenia o każdej porze roku, ale kto nosi kurtkę w lato :p
grecia

Postautor: kipper » 06 paź 2017, 10:05

grecia pisze:texar albo wisport jedne z lepszych plecaków i bardzo wytrzymałe, chyba takie 25 L to najmniejsza pojemność. Ale na dokumenty to może jakaś nerka lub organizer ?

Faktycznie texarowskie plecaki są bardzo fajne i wytrzymałe. Mój brat ma jeden i się z nim nie rozstaje, a co do nerki to chyba na miasto średnio pasuje żeby w niej wyjść :P

grecia pisze:była mowa o odzieży termo z tego co czytałam to może spaio, under armour ?

A wiecie może czy ua/spaio robi termo z merino ?

grecia pisze:w opisie jest napisane, że kurtka nadaje się do noszenia o każdej porze roku, ale kto nosi kurtkę w lato :p

ta kurtka nie wygląda na jakąś super ciepłą, nie wiem czy na zimę bym ją założyła :P
kipper

Postautor: grecia » 08 paź 2017, 9:58

kipper pisze:Faktycznie texarowskie plecaki są bardzo fajne i wytrzymałe. Mój brat ma jeden i się z nim nie rozstaje, a co do nerki to chyba na miasto średnio pasuje żeby w niej wyjść :P

czemu średnio? :p myślę że jest na tyle duży wybór tych nerek że każdy do siebie coś dopasuje jeżeli chodzi o wielkość, kolor
militaria pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=nerka

kipper pisze:A wiecie może czy ua/spaio robi termo z merino ?

z tego co ja kojarzę to raczej nie ma, przynajmniej ja nie widziałam. Widziałam tylko skarpetki z fn merino. Może przeglądnij ofertę na militaria i akurat może znajdziesz

kipper pisze:ta kurtka nie wygląda na jakąś super ciepłą, nie wiem czy na zimę bym ją założyła :P

no może nie wygląda, ale wystarczy jakaś dobra bluza/polar termo i na pewno będzie cieplej. A jak nie to jaką kurtkę polecasz na zimę?
grecia

Postautor: Novy » 08 paź 2017, 16:24

grecia pisze:czemu średnio? :p myślę że jest na tyle duży wybór tych nerek że każdy do siebie coś dopasuje jeżeli chodzi o wielkość, kolor

Nie każdy lubi po prostu mieć coś przyczepione wokół pasa przez pół dnia :P Ja wole plecak 25l kupić taki militaria.pl/texar/plecak_texar_assault_25_l_a-tacs_fg_p42877.xml i moc wiecej rzeczy zmieścić
grecia pisze:z tego co ja kojarzę to raczej nie ma, przynajmniej ja nie widziałam. Widziałam tylko skarpetki z fn merino. Może przeglądnij ofertę na militaria i akurat może znajdziesz

Najlepsza odzież z merino wool jest od brubecka i chyba fn tez robi. W zeszłym roku było tego sporo w militariach zimą

grecia pisze:no może nie wygląda, ale wystarczy jakaś dobra bluza/polar termo i na pewno będzie cieplej. A jak nie to jaką kurtkę polecasz na zimę?

Ja mam taką bluze militaria.pl/under_armour/bluza_termoaktywna_under_armour_storm_rival_black_1280781-001_p77891.xml i za nic jej nie zaminie. ciepla i do tego fajnie wyglada
Novy

PoprzedniaNastępna