Gdzie można kupić dobre kosmetyki męskie?

Co warto założyć, żeby być trendy.

Gdzie można kupić dobre kosmetyki męskie?

Postautor: Hubi » 28 paź 2014, 10:48

Hej! Mam pytanie. Gdzie w necie najlepiej zaopatrywać się w kosmetyki męskie - wody po goleniu, dezodoranty itp. - najlepiej dobrych marek. Chodzi mi o to żeby nie przepłacać ale żeby kupić coś dobrej jakości. Widziałem różne sklepy w sieci ale nie wiem czy im ufać. Tak samo allegro czy ebay. Może coś polecicie? Zawsze bezpieczniej kupować u sprawdzonych ludzi.
Hubi

Re: Gdzie można kupić dobre kosmetyki męskie?

Postautor: just12345 » 04 gru 2014, 13:46

Fajne kosmetyki męskie są na Negozio.pl. można znaleźć tam prawdziwe "skarby", markowe, dobrej jakości produkty. polecam
just12345

Postautor: chance1 » 17 gru 2014, 14:58

W Rossmanie jest dużo kosmetyków męskich.
chance1

Postautor: milek12 » 22 gru 2014, 11:50

dobre kosmetyki są na stronce allinside.pl. Kosmetyki są dobre i sprawdzone przeze mnie, a cena też jest niska.
milek12

Postautor: markiszon » 24 sty 2015, 3:00

Odsyłam tutaj - http://www.pro-sprzet.pl/category/kosmetyki-dla-mezczyzn Jeśli kupujecie kosmetyki to od razu zwracajcie uwagę na ich jakość. Omijajcie byle jakie produkty, po prostu one nie mają sensu. Stawiajcie na rozwiązania wartościowe, czytajcie ulotki, bo bardzo łatwo można trafić na byle jakie produkty.
markiszon

Postautor: malik143 » 24 sty 2015, 10:51

dobre kosmetyki są na stronce allinside.pl. Kosmetyki są dobre i sprawdzone przeze mnie, a cena też jest niska.
malik143

Postautor: malik143 » 06 lut 2015, 11:13

malik143 pisze:
> dobre kosmetyki są na stronce allinside.pl. Kosmetyki są dobre i sprawdzone
> przeze mnie, a cena też jest niska.

Postautor: Sylwia_L » 02 mar 2015, 1:53

Jeśli chodzi o zestaw kosmetyków z czystym sumieniem mogę polecić ShinyBox.pl. Kosmetyki naprawdę dobrej jakości no i co ważne – rozsądna cena. Na stronie można też poczytać opinie innych, z tego co widzę, są one pozytywne.
Sylwia_L

Postautor: Martynaa » 15 cze 2015, 7:56

Ja dla siebie i swojego chłopaka zamawiam kosmetyki do pielęgnacji skóry na www.butikspa.pl Bardzo dobra jakość, szybka dostawa, no i przede wszystkim spory wybór. Oboje cenimy nieograniczone możliwości ;)
Martynaa

Postautor: markson33 » 29 sie 2015, 11:34

Ostatnio zrobiłem zakupy w sklepie internetowym www.drogerix.pl Mają szeroką ofertę kosmetyków i chemii gospodarczej. Wszystko taniej niż w sklepach stacjonarnych, a w dodatku dostałem darmową wysyłkę. Szczerze polecam każdemu!
markson33

Następna