Folia ochronna na telefon 3mk

Co warto założyć, żeby być trendy.

Folia ochronna na telefon 3mk

Postautor: klemensiak » 11 wrz 2016, 15:29

Szukam naprawde dobrej i wytrzymałej folii na iPada
Doradźci czy te 3mk naprawde są takie dobre ? sasiad mi o nich mówił ale sprawdzam jeszcze bo poprzenia innej marki totalnie do bani
chodzi mi o takie coś http://iscratch.pl/folie-szklo-do-tableta-tabletu/folie-szklo-do-tableta-tabletu-apple-ipad/folie-szklo-do-tableta-tabletu-apple-ipad-air-2.html
klemensiak

Re: Folia ochronna na telefon 3mk

Postautor: Novy » 09 sty 2017, 3:08

3mk sa całkiem spoko, ale tak czy siak nie nic nie uchroni Ipada od upadku z wysokości... wiem sam po sobie, bo niechcący w taki właśnie sposób straciłem swojego i teraz kupiłem sobie tzw pancernego tableta. Moze sobie spadać do woli i nic mu nie jest. Warto pomysleć nad taka inwestycja zanim wydamy grube pieniądze na kruche urządzenie
Novy

Postautor: kipper » 14 wrz 2017, 14:58

Novy pisze:3mk sa całkiem spoko, ale tak czy siak nie nic nie uchroni Ipada od upadku z wysokości... wiem sam po sobie, bo niechcący w taki właśnie sposób straciłem swojego i teraz kupiłem sobie tzw pancernego tableta. Moze sobie spadać do woli i nic mu nie jest. Warto pomysleć nad taka inwestycja zanim wydamy grube pieniądze na kruche urządzenie

Pancerny ttablet? Chodzi Ci o jakieś ultra trwałe etiu i futerały które się zakłada na Ipada? I które chronią przed upadkami, czy zamoczeniem ??
kipper

Postautor: Novy » 15 wrz 2017, 12:18

kipper pisze:Pancerny ttablet? Chodzi Ci o jakieś ultra trwałe etiu i futerały które się zakłada na Ipada? I które chronią przed upadkami, czy zamoczeniem ??

Chodzi mi o tablet, którego nie utopisz ani nie rozwalisz tak prosto jakby CI się wyadwało. Przykład? Rugged T70 Quad na militaria pl dostępny
Novy

Postautor: kipper » 19 wrz 2017, 12:03

Novy pisze:Chodzi mi o tablet, którego nie utopisz ani nie rozwalisz tak prosto jakby CI się wyadwało. Przykład? Rugged T70 Quad na militaria pl dostępny

Aaa, czaje czaje :D Nie wiedziałam, że takie pancerniaki też są dostępne. Ale czy on przypadkiem nie bedzie mniej wyposażony niz zwykłe tablety ? Ma np mozliwosc robienia zdjec w dobrej jakości ?
kipper

Postautor: Novy » 19 wrz 2017, 13:42

kipper pisze:Aaa, czaje czaje :D Nie wiedziałam, że takie pancerniaki też są dostępne. Ale czy on przypadkiem nie bedzie mniej wyposażony niz zwykłe tablety ? Ma np mozliwosc robienia zdjec w dobrej jakości ?

Z tego co pamiętam to ma 8MPix aparat ten tablet,ale całą specyfikacje masz swietnie w militaria pl rozpisaną :)
Novy

Postautor: kipper » 20 wrz 2017, 18:57

Novy pisze:Z tego co pamiętam to ma 8MPix aparat ten tablet,ale całą specyfikacje masz swietnie w militaria pl rozpisaną :)

Okk, dzięki :D jak 8Mpix to juz całkiem fajnie, jest się czym bawić. Wg super ze militaria masz takie dokładne opisy produktów, i jeszcze swój kanał na yt :D Wszystko jasne i czytelne :D
kipper

Postautor: Novy » 22 wrz 2017, 15:05

kipper pisze:Okk, dzięki :D jak 8Mpix to juz całkiem fajnie, jest się czym bawić. Wg super ze militaria masz takie dokładne opisy produktów, i jeszcze swój kanał na yt :D Wszystko jasne i czytelne :D

Dbają o informowanie klientów. Ja najbardziej lubie z ich kanału youtube filmy jak ten youtube.com/watch?v=8EF-yFBUwZA gdzie profesjonalnie objaśniają wybrane zagadnienie
Novy

Postautor: grecia » 22 wrz 2017, 19:28

Novy pisze:Dbają o informowanie klientów. Ja najbardziej lubie z ich kanału youtube filmy jak ten youtube.com/watch?v=8EF-yFBUwZA gdzie profesjonalnie objaśniają wybrane zagadnienie

dla mnie i tak najlepszym rozwiązaniem jest przesyłka za 5 zł to wygrywa wszystko :P
grecia

Postautor: Novy » 24 wrz 2017, 11:22

grecia pisze:dla mnie i tak najlepszym rozwiązaniem jest przesyłka za 5 zł to wygrywa wszystko :P

To jest za paczkę pocztową czy za jaką taka cena?;>
Novy

Następna