Pasek spinki zegarek, jeden kolor?

Co warto założyć, żeby być trendy.

Pasek spinki zegarek, jeden kolor?

Postautor: Ec4 » 11 wrz 2016, 15:29

Czy aby wygladac dobrze, klamra paska, kolor spinek i koperta zegarka musi byc w tym samym kolorze, czy spinki i zegarek moga byc np zlote a klamra srebrna, czy to taka straszna wieś?
Ec4

Re: Pasek spinki zegarek, jeden kolor?

Postautor: Henjos » 27 wrz 2016, 19:23

moim zdaniem nie, ale bardziej bym jednak dobrał kolor pasków i butów do siebie - czyli brązowy pasek, brązowe buty
Henjos

Postautor: Ombre_Clothing » 30 paź 2016, 16:51

Straszna wieś na pewno nie ;)
Dzisiaj bardzo modne jest łączenie srebra i złota w biżuterii, najlepiej widać to na przykładzie biżuterii kobiecej. Od sezonów tworzą pierścionki i naszyjniki przemieszane z białym złotem i złotem.
Tak czy inaczej uważam, że nie będziesz zwracał negatywnej uwagi. Nie zawracaj sobie tym głowy, no chyba, że idziesz na event blogerów modowych to tutaj mógłbym się zacząć zastanawiać nad odcieniami :>
Sklep z modą męską, który warto znać :arrow: www.j.mp/Ombre__PL
Awatar użytkownika
Ombre_Clothing

Postautor: kaśka8181 » 19 lis 2016, 16:33

Myślę, że z ubiorem mężczyzn jest podobnie jak z ubiorem kobiet w tych kwestiach. Mężczyzna nie powinien mieć spinek, zegarka czy paska w tych samych kolorach. Ja jak szłam na wesele kuzynki i włożyłam zegarek marki Olivii Burton http://www.mulierstore.com/olivia-burton-zegarki/big-dial-gold-bracelet-pl , który jest złoty to darowałam sobie sukienkę czy rajstopy w tych odcieniach. Wyglądałoby to tragicznie.
kaśka8181

Postautor: Novy » 23 lis 2016, 19:25

Dobrze wyglądają spinki dopasowane i do koszuli i do zegarka. Czyli np. czarno-złote spinki do złotego zegarka i czarnej koszuli.
Co do paska to w 100% zgadzam się z tym, że powinien pasować do butów kolorystycznie
Novy

Postautor: Gość » 05 sty 2017, 20:46

Ja się przymierzam do kupna tego zegarka Alebrt Riele na czarnym skórzanym pasku ,będzie pasował do różnych spinek moim zdaniem.
Gość

Postautor: robson » 17 lut 2017, 20:34

Bez przesady, jaka tam wieś :P
robson

Postautor: qbson » 28 cze 2017, 22:24

wg mnie nie musi to być tak dokładnie dopasowane. ciężko czasami tak dobrać wszystko, wiem coś o tym ;) zawsze można kupić zegarek na bransolecie i po problemie ;) poszukaj na e-zegarki.pl, bardzo fajne tam mają :) na pasku też na pewno coś znajdziesz i dopasujesz jak jednak będziesz obstawiał przy pasku ;)
qbson

Postautor: enkaaw » 27 lis 2017, 22:33

NIe wiem, moim zdaniem może być i tak i tak :) A jak generalnie szukasz fajnego zegarka na przykład, to zerknij na e-zegarki.pl :)
enkaaw

Postautor: Astronom » 07 gru 2017, 8:31

Nie musi to być jeden kolor. Spokojnie można kilka połączyć.
Astronom