Piękne tancerki kluby i striptiz

Dyskusje i fotki na poziomie.

Piękne tancerki kluby i striptiz

Postautor: piratzkaraibow » 01 gru 2015, 12:27

Ja sie wole napalać nie fotkami nago znanych aktorek a rozbierającymi sie tancerkami na żywo
Zróbmy liste fajnych klubów ze striptizem i tańcem ero w Polsce, co mysicie o tym pomysle?
ja sporo jeźdze po Polsce i pytam taksiarzy z reguły gdzie coś takiego jest , ale oni woża z reguły tam gdzie im płacą i niezawsze są to kluby na poziomie
a mnie nie chodzi o panienki z ulicy tylko lokale gdzie dobrz zjem, napje sie i popatrze na to i owo a i pogadam z jakąs fajna tancerką ;)

To ruszamy
podawajcie nazwy, adresy i linki jak znacie - KUBY NOCNE , STRIPTIZ W POLSCE
piratzkaraibow

Re: Piękne tancerki kluby i striptiz

Postautor: warszawiak » 21 gru 2015, 15:06

Warszawa Klub NEW ORLEANS ul. Zgody - świetne jedzenie, alkohole z całego swiata w tym ponad 100 gat. whisky , świetne tancerki, vip roomy , czynny do 5 rano. moj ulubiony powiem szczerze ;)
warszawiak

Postautor: Filip89 » 18 mar 2016, 0:08

Najlepszy klub jest w Warszawie New Oleans. www.neworleans.pl Mnóstwo różnego alkoholu, wiele pięknych tancerek. Jest naprawdę na co popatrzeć!
Filip89

Postautor: ronin9 » 25 maja 2016, 18:19

Nie dawno kumple z Warszawy zaciągnęli mnie do New Orleans. Jak dla mnie jeden z lepszych klubów ze striptizem w stolicy. Świetnie się bawiliśmy, tancerki pole dance, piękne show. Nic więcej oczywiście. http://neworleans.pl/en/?nkpage=2
ronin9

Postautor: Bangladesz » 01 kwie 2017, 0:28

Ja postawiłem na New Orleans, koledzy mnie wyciągnęli, bo pomimo tego, że jestem po czterdziestce nigdy wcześniej nie byłem w takim miejscu. Niestety często kojarzy się to z tanimi lokalami o nieprzychylnej opinii, a tu takie zaskoczenie. Przede wszystkim wysoki poziom lokalu. Trudno nie docenić ponadprzeciętnej urody tancerek. Dobrze spędziłem tam czas i jak sądzę nie był to ostatni raz.

Ostatnio przesunięty w górę 01 kwie 2017, 0:28 przez: Anonymous.
Bangladesz