Jak wzmocnić plecy

Sposoby na niezły kaloryfer i nie tylko.

Re: Jak wzmocnić plecy

Postautor: AkukuBernard » 11 paź 2016, 13:31

Ja mam ławeczkę skośną i wzmacniam zarówno brzuch jak i plecy. Kładę się na plecy i unosząc trenuje brzuch, skośnie i na prosto jak również potem odwracam się na brzuch i to samo tylko że w drugą stronę i tym samym pracują mięśnie brzucha.
AkukuBernard

Postautor: Magda » 24 lut 2017, 20:50

Ja na ból pleców polecam odpowiednio dobrane ćwiczenia. Osobiście chodzę na jogę i basen. Do tego korzystam z pomocy specjalistów z Kręg-Clinic (pzń). Chodzę tam na masaże, które bardzo mi pomogły. Stwierdziłam, że bóle kręgosłupa są na tyle poważne, że nie ma co zwlekać i trzeba sięgnąć po poradę fachowca.
Magda

Postautor: benia » 17 mar 2017, 16:47

Przede wszystkim basen.
A co do ćwiczeń, to mi rehabilitantka polecała wszystkie te które wzmacniają mięśnie brzucha i nóg
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Lewiksa » 06 kwie 2017, 11:42

Wystarczy sztanga bez obciążenia i ćwiczenia. Skrętoskłony z hantelkami - powinno pomóc!
Lewiksa

Postautor: delicka » 27 kwie 2017, 11:56

Ja się nabawiłam potwornego bólu pleców podczas ćwiczeń, do tego doszły zmiany zwyrodnieniowe i myślałam że już nigdy nie wrócę do formy. Miałam długą rehabilitacje, masaże nawet dokupiłam prywatnie a pomogła mi dopiero magnetoterapia w Natural Medical którą robią urządzeniem viofor, tym samym co leczy kontuzje sportowcom.
delicka

Poprzednia