Jak zacząć bieganie - przygotowania

Sposoby na niezły kaloryfer i nie tylko.

Re: Jak zacząć bieganie - przygotowania

Postautor: zodiak » 30 wrz 2017, 17:07

Novy pisze:
grecia pisze:a nie lepiej jakiś organizer ?

Jaki konkretnie masz na myśli?

militaria.pl/rugged/organizer_rugged_150_usarmy_p75664.xml pewnie coś takiego. Fajny i przydatny bagaż ;)

Novy pisze:
grecia pisze:wydaje mi się że wszystkie buffy są bezszwowe

A masz jakiegoś ? Ja chciałbym kupić sobie merino ale jeszcze się waham i czekam na jakąś przecenę gdzieś

na militaria.pl zapisz się do newslettera, pewnie niedługo będą takie rzeczy na promkach

Novy pisze:
grecia pisze:nigdzie nie mogę tego znaleźć na militaria macie jakiegoś linka ?

militaria.pl/spaio/koszulka_termoaktywna_spaio_thermo_junior_black_p6466.xml odzież ogólnie dla dzieciaków

fajne! I dobrze, że takie robią, niech dzieciaki będą aktywne od małego ;)
zodiak

Postautor: grecia » 04 paź 2017, 11:02

zodiak pisze:militaria.pl/rugged/organizer_rugged_150_usarmy_p75664.xml pewnie coś takiego. Fajny i przydatny bagaż ;)

bardzo przydają się takie rzeczy na edc, moj chłopak też dostał taki prezent ode mnie ale z firmy pentagon, troszkę większy

zodiak pisze:na militaria.pl zapisz się do newslettera, pewnie niedługo będą takie rzeczy na promkach

a nie zawalają też tak skrzynki pocztowej jak inne sklepy ?

zodiak pisze:fajne! I dobrze, że takie robią, niech dzieciaki będą aktywne od małego ;)

to prawda a nie tylko komputery i telefony, ostatnio widziałam nawet jak jakiś pan chodził z 2 dzieci z wykrywaczem metalu, ale dzieciaki miały frajde
grecia

Postautor: Novy » 05 paź 2017, 10:03

zodiak pisze:[...] pewnie coś takiego. Fajny i przydatny bagaż ;)

Fajny jest te wzór camo :D taki troche ala piksele :D I przecena też bardzo duża! Chyba sobie zamówię ten wzór, bo bardzo mi się podoba :D

zodiak pisze:na militaria.pl zapisz się do newslettera, pewnie niedługo będą takie rzeczy na promkach

Duże upusty robią na odzież i takie akcesoria zimowe?

zodiak pisze:fajne! I dobrze, że takie robią, niech dzieciaki będą aktywne od małego ;)

Pewnie, w ubiegły weekend byłem ze znajomymi na paintballu to przed nami z pola schodziła cała ekipa łebków z podstawówki tak na oko :D upoceni, zziajani i jacy szczęśliwi :D
Fajnie, że ceny ekwipunków do takich sportów nie są aż tak drogie jak kiedyś. W militariach za jakies 4oo z kawałkiem można już marker np. kupić :D
Novy

Postautor: grecia » 05 paź 2017, 16:15

Novy pisze:Pewnie, w ubiegły weekend byłem ze znajomymi na paintballu to przed nami z pola schodziła cała ekipa łebków z podstawówki tak na oko :D upoceni, zziajani i jacy szczęśliwi :D
Fajnie, że ceny ekwipunków do takich sportów nie są aż tak drogie jak kiedyś. W militariach za jakies 4oo z kawałkiem można już marker np. kupić :D

raczej takie łebki nie mogą chodzić na paintball, przecież nawet nie ma takich małych masek :o
grecia

Postautor: kipper » 06 paź 2017, 10:17

Novy pisze:Fajny jest te wzór camo :D taki troche ala piksele :D I przecena też bardzo duża! Chyba sobie zamówię ten wzór, bo bardzo mi się podoba :D

Fajny taki organizer, można ieć wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w jednym miejscu. A orientujecie się jak długo trzeba czekać na wysyłkę z militaria.pl ??

Novy pisze:Duże upusty robią na odzież i takie akcesoria zimowe?

Pewnie odpowiednio duże żeby przyciągnąć klientów :D a z tego co się orientuję mają dużo produktór od porządnych firm, także na pewno cena odpowiednia do jakości materiałów :P

Novy pisze:Pewnie, w ubiegły weekend byłem ze znajomymi na paintballu to przed nami z pola schodziła cała ekipa łebków z podstawówki tak na oko :D upoceni, zziajani i jacy szczęśliwi :D

o jakim markerze za 400 mówisz?
kipper

Postautor: grecia » 08 paź 2017, 10:07

kipper pisze:Fajny taki organizer, można ieć wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w jednym miejscu. A orientujecie się jak długo trzeba czekać na wysyłkę z militaria.pl ??

jak robiłam zamówienie to czekałam niecałe 2 dni. Zrobiłam zamówienie we wtorek wieczorem a paczka przyszła w czwartek rano więc króciutko się czeka

kipper pisze:Pewnie odpowiednio duże żeby przyciągnąć klientów :D a z tego co się orientuję mają dużo produktór od porządnych firm, także na pewno cena odpowiednia do jakości materiałów :P

porządne firmy czyli jakie masz na myśli ?

kipper pisze:o jakim markerze za 400 mówisz?

też jestem ciekawa, bo z tego co widziałam to najtańszy jest za 550
grecia

Postautor: Novy » 08 paź 2017, 16:09

grecia pisze:jak robiłam zamówienie to czekałam niecałe 2 dni. Zrobiłam zamówienie we wtorek wieczorem a paczka przyszła w czwartek rano więc króciutko się czeka

To jest plus duzej ilosci dobrze zaopatrzonych sklepow i szybkiej logistyki. Inaczej bys czekala jak w kazdym sklepie ze 3/4 dni :P Dlatego zawsze sprzet outdoorowy u nich zamawiam :D
grecia pisze:porządne firmy czyli jakie masz na myśli ?

Fjord Nansen, UA, Texar, Pentagon, Mechanix - duzo ich jest w zaleznosci od tego czego ci potrzeba
grecia pisze:też jestem ciekawa, bo z tego co widziałam to najtańszy jest za 550

Jakiś czas temu była taka przecena na militariach. Najlepiej to się do newslettera zapisać to takie promocje nam nie uciekną ;)
Novy

Postautor: grecia » 13 paź 2017, 19:15

Novy pisze:To jest plus duzej ilosci dobrze zaopatrzonych sklepow i szybkiej logistyki. Inaczej bys czekala jak w kazdym sklepie ze 3/4 dni :P Dlatego zawsze sprzet outdoorowy u nich zamawiam :D

ja tez ostatnio dużo zamówiłam czy to jakiś sprzęt dla siebie czy gadżet dla rodziny typu nóż, scyzoryk czy gaz pieprzowy

Novy pisze:Fjord Nansen, UA, Texar, Pentagon, Mechanix - duzo ich jest w zaleznosci od tego czego ci potrzeba

co do ua to mój facet jest ich fanem znowu zamówił sobie od nich bokserki militaria.pl/under_armour/bokserki_termoaktywne_under_armour_original_jock_3_black_1230363-001_p52470.xml

Novy pisze:Jakiś czas temu była taka przecena na militariach. Najlepiej to się do newslettera zapisać to takie promocje nam nie uciekną ;)

właśnie z tymi newsletterami jest różnie, zapisze się i całą skrzynka zawalona :(
grecia

Postautor: zodiak » 16 paź 2017, 6:23

grecia pisze:
Novy pisze:To jest plus duzej ilosci dobrze zaopatrzonych sklepow i szybkiej logistyki. Inaczej bys czekala jak w kazdym sklepie ze 3/4 dni :P Dlatego zawsze sprzet outdoorowy u nich zamawiam :D

ja tez ostatnio dużo zamówiłam czy to jakiś sprzęt dla siebie czy gadżet dla rodziny typu nóż, scyzoryk czy gaz pieprzowy

nie ma się co ograniczać jak na militaria.pl wysyłka 5 zł :P
grecia pisze:
Novy pisze:Fjord Nansen, UA, Texar, Pentagon, Mechanix - duzo ich jest w zaleznosci od tego czego ci potrzeba

co do ua to mój facet jest ich fanem znowu zamówił sobie od nich bokserki militaria.pl/under_armour/bokserki_termoaktywne_under_armour_original_jock_3_black_1230363-001_p52470.xml

fajne. Wypytaj go później czy warto w takie zainwestować
grecia pisze:
Novy pisze:Jakiś czas temu była taka przecena na militariach. Najlepiej to się do newslettera zapisać to takie promocje nam nie uciekną ;)

właśnie z tymi newsletterami jest różnie, zapisze się i całą skrzynka zawalona :(

U nich tak nie ma. Ja przynajmniej nie narzekam na zawaloną skrzynkę
zodiak

Poprzednia