Teleopiekiun NOVUM

Ważne informacje dotyczące forum i panujących zasad. Nie tolerujemy spamu i osób traktujących fora internetowe jako miejsce pozycjonowania swoich stron. Jeśli wszedłeś tu tylko po to żeby dodać link do swojej strony to nie trać czasu bo i tak zostanie on skasowany.

Re: Teleopiekiun NOVUM

Postautor: majunia » 03 kwie 2017, 19:52

20 zł to tyle co lunch, naprawde warto coś takiego kupić dla swoich bliskich
majunia

Postautor: Sabina » 07 kwie 2017, 8:30

Ja mam starszych rodziców bo jestem najmłodsza z rodzeństwa, więc żeby mieć z nimi dobry kontakt wzieliśmy tęusługę z braćmi i jesteśmy bardzo zadowolenia. Rodzice czują się dzieki temu bezpieczniej.Super sprawa
Sabina

Postautor: kowalik » 10 kwie 2017, 16:42

im wiecej rodzeństwa tym łatwiej się złożyc na taka usługe. Choc tak naprawde koszt nie jest porazajacy/
kowalik

Postautor: zadowolona » 11 kwie 2017, 7:10

Ten teleopiekun to fajna sprawa. Mam starszą teściową i mąż wykupił jej tę usługę.Mamy dzięki temu trochę spokoju bo ona sie czuje bezpieczniej i my nie mamy ciągłych telefonów od niej.
zadowolona

Postautor: Irka » 12 kwie 2017, 9:12

Chyba ja też spróbuję,dobre opinie, a mam seniora w rodzinie.
Irka

Postautor: wnuki » 17 kwie 2017, 19:18

dla dziadkow wykupiliśmy tę usługe -trzeba korzystac z rozwiazan technicznych, ktore teraz sa dostepne
wnuki

Postautor: janna » 24 kwie 2017, 21:10

kiedyś się mieszkało na kupie, wiec takie programy opieki nie były potrzebne, ale czasy sie zminily, wiec...no teraz troche inaczej dbamy o bliskich
janna

Postautor: synowa » 01 maja 2017, 16:42

[quote="janna"]kiedyś się mieszkało na kupie, wiec takie programy opieki nie były potrzebne, ale czasy sie zminily, wiec...no teraz troche inaczej dbamy o bliskich[/quote]

my mieszkamy ,,na kupie'', ale wszyscy pracujemy wiec babcia caly dzien sama w domu - wiadomo, moze zadzwonic do nas, ale maz ma prace w terenie, a ja tez moge byc na spotkaniach. Poza tym teleopiekun to juz dostep do dokumentacji, wiec jeden telefon babci i ktos zaczenie działąc
synowa

Postautor: karolek23 » 02 maja 2017, 7:50

[quote="Angela"]Kompleksowo i kosztuje około 20 złotych to jak za całodobową pomoc naprawdę niedużo :)[/quote]

Ostatnio miałem chora babcie i szczerzę ledwo uszła z życiem , chyba warto dla 20 zł nie ryzować tragedii
karolek23

Postautor: samos » 07 maja 2017, 19:33

[quote="Angela"]Kompleksowo i kosztuje około 20 złotych to jak za całodobową pomoc naprawdę niedużo :)[/quote]
to tylko 20 zeta? ee, nie chce mi sie wierzyc
samos

PoprzedniaNastępna