Teleopiekiun NOVUM

Ważne informacje dotyczące forum i panujących zasad. Nie tolerujemy spamu i osób traktujących fora internetowe jako miejsce pozycjonowania swoich stron. Jeśli wszedłeś tu tylko po to żeby dodać link do swojej strony to nie trać czasu bo i tak zostanie on skasowany.

Re: Teleopiekiun NOVUM

Postautor: gość » 25 lip 2017, 9:06

[quote="risk"]z tym teleopiekunem to jak z ubezpieczeniem warto miec ale lepiej nie korzystać.[/quote]
Dokładnie. Lepiej nie zastanawiać się i czekać na ostatnią chwilę zwłaszcza, że oferta wygląda na naprawdę rozsądną.
gość

Postautor: gość » 28 lip 2017, 11:05

[quote="mpk"][quote="Kirk"]czy jeszcze gdzies jest taka usługa czy tylko w Novum?[/quote]

to raczej coś niszowego jest. Możesz poczytać na jakichś portalach dla seniorow czy nie ma czegos podobnego, ale chyba nie. Za granica na pewno, bo czytałam o tym jak szkalam informacji o teleopiekunie w novum[/quote]

No tak, za granicą to wiadomo :) Ale w Polsce to chyba jednak tylko Novum
gość

Postautor: annaP » 01 sie 2017, 7:47

[quote="gość"][quote="mpk"][quote="Kirk"]czy jeszcze gdzies jest taka usługa czy tylko w Novum?[/quote]

to raczej coś niszowego jest. Możesz poczytać na jakichś portalach dla seniorow czy nie ma czegos podobnego, ale chyba nie. Za granica na pewno, bo czytałam o tym jak szkalam informacji o teleopiekunie w novum[/quote]

No tak, za granicą to wiadomo :) Ale w Polsce to chyba jednak tylko Novum[/quote]

bo w Polsce nei oddaje się tak hop siup ludzi do domow opieki. Wiec jak starsza osoba jest w miare sprawna to się mieszka razem z nia, a ze się chodzi do pracy to taki zabezpieczenie jak teleopiekun jest dodatkiem
annaP

Postautor: Gość » 02 sie 2017, 11:57

[quote="annaP"][quote="gość"][quote="mpk"][quote="Kirk"]czy jeszcze gdzies jest taka usługa czy tylko w Novum?[/quote]

No tak, za granicą to wiadomo :) Ale w Polsce to chyba jednak tylko Novum[/quote]

bo w Polsce nei oddaje się tak hop siup ludzi do domow opieki. Wiec jak starsza osoba jest w miare sprawna to się mieszka razem z nia, a ze się chodzi do pracy to taki zabezpieczenie jak teleopiekun jest dodatkiem[/quote]
hmm mam nieco inne zdanie na temat oddawania starszych do domów opieki. myślę, że sytuacja nie jest najlepsza. w każdym razie taka usługa jak teleopiekun może okazać się niezbędna więc na wszelki wypadek lepiej się zabezpieczyć i kupić usługę.
Gość

Postautor: pankracy » 07 sie 2017, 20:00

[quote="gość"]carlos pisze:
> chyba na razie nie ma w czym wybierać, ale teleopiekun jest naprawdę okej, więc jak
> nie znajdziesz niczego innego to zamów tę usługę dla bliskich
[quote="Angela"]Kompleksowo i kosztuje około 20 złotych to jak za całodobową pomoc naprawdę niedużo :)[/quote]
właśnie ja też szukałem po całym necie i póki co tylko novum chyba to oferuje[/quote]

a za taka kase to na pewno niczego nie znajdziesz, juz sie rozgladalam jak to jest z opieka - jakakolwiek - dla starszych
pankracy

Postautor: jan_b » 09 sie 2017, 13:05

[quote="sara"][quote="jagła"][quote="jula"]Jakoś ochrona nad starszymy to u nas dopiero zaczaynajacy się biznes. W Polsce rodziny często biora do siebie starsze osoby. No ale nie zawsze jest na to szansa, bo przecież teraz sa inne, szybkie czasy, wiec trzeba się wspierać innymi sposobami. Ta usluga teleopiekuna to taka pomoc dla tych zabieganych co nie zawsze mogą być na zawołanie swoich bliskich,[/quote]

zgadzam się, ofert opiekunów jest dużo w krajach tzw zachodnich np. w Niemczech. o usludzep odobnej do novum czytałam chyba we Francji, a u nas ni czego innego nie kojarze[/quote]

społęczenstwo nam się starzeje, wiec niedługo może być więcej takich usług jak teleopiekun w novum[/quote]
tak, ale lepiej nie czekać aż się coś zdaarzy i kupić pakiet novum bo naprawde wydaje się ok.
jan_b

Postautor: Limek » 11 sie 2017, 10:45

rzeczywiście usługa teleopiekun jest chyba tylko u nich w ofercie
Limek

Postautor: jabuszko » 15 sie 2017, 8:59

[quote="Limek"]rzeczywiście usługa teleopiekun jest chyba tylko u nich w ofercie[/quote]

w Polsce rynek seniora dopiero sie rozwija, pewnie kiedys novum bedzie mialo konkurencje, ale poki co...
jabuszko

Postautor: Kiro » 17 sie 2017, 5:26

póki co mają coraz wiecej klientów może właśnie tez dzięki tej unikatowej usłudze.
Kiro

Postautor: ambrozy » 22 sie 2017, 6:06

[quote="Kiro"]póki co mają coraz wiecej klientów może właśnie tez dzięki tej unikatowej usłudze.[/quote]
no może, chociaz oni mają tez klientów ze sprzedazy gazu i prądu, a w ostatnim czasie trochę wiecej procentowo Polakow zmieniło sprzedawcę prądu
ambrozy

PoprzedniaNastępna