Teleopiekiun NOVUM

Ważne informacje dotyczące forum i panujących zasad. Nie tolerujemy spamu i osób traktujących fora internetowe jako miejsce pozycjonowania swoich stron. Jeśli wszedłeś tu tylko po to żeby dodać link do swojej strony to nie trać czasu bo i tak zostanie on skasowany.

Re: Teleopiekiun NOVUM

Postautor: justyna » 27 sie 2017, 8:48

Myślę, że to nie tylko kwestia nowej usługi choć rzeczywiście jest to coś unikatowego i na pewno większość przez to zwraca uwagę.
justyna

Postautor: greg » 27 sie 2017, 8:51

[quote="ambrozy"][quote="Kiro"]póki co mają coraz wiecej klientów może właśnie tez dzięki tej unikatowej usłudze.[/quote]
no może, chociaz oni mają tez klientów ze sprzedazy gazu i prądu, a w ostatnim czasie trochę wiecej procentowo Polakow zmieniło sprzedawcę prądu[/quote]
skąd masz takie dane?
greg

Postautor: aaa » 28 sie 2017, 17:57

[quote="greg"][quote="ambrozy"][quote="Kiro"]póki co mają coraz wiecej klientów może właśnie tez dzięki tej unikatowej usłudze.[/quote]
no może, chociaz oni mają tez klientów ze sprzedazy gazu i prądu, a w ostatnim czasie trochę wiecej procentowo Polakow zmieniło sprzedawcę prądu[/quote]
skąd masz takie dane?[/quote]

w netach są artykuły ze minimalnie ale zmiana sprzedawcow rosnie
aaa

Postautor: seniorka » 03 wrz 2017, 20:48

wracając do meritum - warto mieć taki abonament?
seniorka

Postautor: pazdan » 11 wrz 2017, 21:57

[quote="seniorka"]wracając do meritum - warto mieć taki abonament?[/quote]

ja mysle, ze te watki powyzej to własnie swiadcza o tym ze warto
pazdan

Postautor: elek » 12 wrz 2017, 11:45

a ja będe zawsze powtarzac dla jednych warto dla innych moz enie, ale na pewno warto spróbowac i się przekonać
elek

Postautor: olga79 » 19 wrz 2017, 7:33

[quote="elek"]a ja będe zawsze powtarzac dla jednych warto dla innych moz enie, ale na pewno warto spróbowac i się przekonać[/quote]

Dla ojca to wykupimy to potem powiem jak to działa i czy naprawdę warto. Ale to za jakiś czas
olga79

Postautor: Sebek » 10 paź 2017, 12:55

jak się czyta to wygląda że fajna ta usługa szczegónie dla seniorów i osób z jakąś dysfunkcją np. ruchową.cheteni przetestuję może maja taką opcję u siebie
Sebek

Postautor: Sila » 29 paź 2017, 8:03

rzeczywiście wygląda na to że fajna ta usługa. ja mam małe dziecko i myślę że też mi się przyda taki teleopiekun. gdyby coś się stało dziecku to w panice mogę zapomnieć alarmowy nr tel a tu tylko 1 przycisk.
Sila

Postautor: Gość » 29 lis 2017, 5:05

nie pomyslałam o tym.sama mam dziecko i kiedyś naprawde zapomniałam nr na pogotowie jak byłam w mega stresie.myślałam ze to tylko dla seniorów a tu o.musze koniecznie sie tym zainteresować

Ostatnio przesunięty w górę 29 lis 2017, 5:05 przez: Anonymous.
Gość

Poprzednia