Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Biuro rachunkowe - kłopotliwa sytuacja

Postautor: Agnieszka Stożek » 15 maja 2017, 12:50

[quote="DorotaAdamczyk"]Generalnie ja jak się przeprowadzałam to jednak biuro zmieniłam, chociaż z bólem serca bo we Wrocławiu z mojej księgowej byłam bardzo zadowolona, uznałam jednak, że lepiej kogoś mieć na miejscu w Warszawie, po małym rozeznaniu zdecydowałam się na biuro rachunkowe gama i bardzo sobie ich chwalę, a pewniej się czuje, że w razie potrzeby mogę do nich podjechać i przegadać coś twarzą w twarz[/quote]

Chyba jeszcze nie spotkałam niezadowolonego klienta Gamy :D Sama należę do tych zachwyconych. To naprawde przyjazne biuro rachunkowe, które w dodatku jest gwarancją bezpieczeństwa. Bardzo cenię sobie ich specjalistkę ZUS. Po prostu świetne biuro :)
Agnieszka Stożek

Postautor: sun » 10 lip 2017, 18:41

Ja mam księgowość w tax care. Też bezpiecznie, mają ubezpieczenie, więc nie obawiam się żadnych błędów. Druga sprawa to czas, który oszczędzam, bo większość spraw załatwiam online lub przez telefon. No i ceny mają bardzo konkurencyjne.
sun

Postautor: Karolina455 » 16 sie 2017, 13:12

[quote="DorotaAdamczyk"]Generalnie ja jak się przeprowadzałam to jednak biuro zmieniłam, chociaż z bólem serca bo we Wrocławiu z mojej księgowej byłam bardzo zadowolona, uznałam jednak, że lepiej kogoś mieć na miejscu w Warszawie, po małym rozeznaniu zdecydowałam się na biuro rachunkowe gama i bardzo sobie ich chwalę, a pewniej się czuje, że w razie potrzeby mogę do nich podjechać i przegadać coś twarzą w twarz[/quote]

Też jestem ich klientką i bardzo sobie chwalę. Widać ich duże doświadczenie i wiedzę. Podoba mi się przyjazna atmosfera, która panuje w ich biurze i to, że zawsze są dostępni i chętni do spotkań. Jak ktoś jest z Warszawy i potrzebuje kompleksowych działań to zdecydowanie powinien zwrócić na nich uwagę.
Karolina455

Postautor: Samba » 18 sie 2017, 19:24

A ja bym jednak zmieniła biuro rachunkowe. Teraz jest tak duzo dobrych firm na rynku, że nie ma co się obawiać, na pewno znajdziesz dobre biuro rachunkowe na miejscu. Ja też się obawiałam przed przeprowadzką do Warszawy, ale znalazłam tu jeszcze lepsze biuro rachunkowe niż wcześniej miałam, to jest biuro Gama :) Lepszego nie mogłabym sobie wymarzyć :)
Samba

Postautor: Astronom » 18 wrz 2017, 3:11

Jak Ci tak zależy to skaner i kontakt online
Astronom

Postautor: ravioli09 » 08 lis 2017, 13:16

Współczuję tej sytuacji, ja nigdy takiej nie miałam. Korzystam z biura rachunkowego gama w warszawie i ejstem bardzo zadowolona z całej współpracy.
ravioli09

Poprzednia