Odkup odszkodowania?

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Odkup odszkodowania?

Postautor: darka881 » 01 kwie 2017, 9:57

Dla mnie najlepsze jest Europejskie Centrum Odszkodowań. Firma sprawdza się rewelacyjnie i ma wielu zadowolonych klientów.
darka881

Postautor: amerigos220 » 15 maja 2017, 21:40

Jeżeli uważasz że Twoje odszkodowanie zostało zaniżone to najrozsądniej było by się zgłosić do jakiejś firmy, która się takimi sprawami zajmuje. Ja uważałem że dostałem za mało pieniążków z oc i zgłosiłem się do firmy Poena, co się okazało ? Wyszło na moje, ubezpieczyciel o dość sporo zaniżył moją należność, na szczęście firma, którą wynająłem wyegzekwowała od nich wszystko to co mi przysługiwało. Pełen profesjonalizm w działaniu.
amerigos220

Postautor: mecyna » 20 maja 2017, 21:10

Zdecydowanie EuCO. Wielu klientów ich chwali. Poczytajcie sobie opinie o EuCO w necie. Wielu klientów ma o nich bardzo dobre zdanie, bo są skuteczni.
mecyna

Postautor: zink » 05 cze 2017, 14:51

Agent z EuCO jest dobry jeśli chodzi o odszkodowania i załatwianie z tym spraw. Nazywa się Kita. Jego mail to a.kita@euco.pl
zink

Postautor: Teresa » 18 lis 2017, 19:01

Dwa lata temu miałam kolizję. Nie była z mojej winy. Sprawca przyznał się, że to przed niego była ta stłuczka. Przyjechał rzeczoznawca i wycenił szkodę. Była ona za niska niż ta, którą podał mój znajomy mechanik. Odwołałam się od tej wyceny. Firma, z którą współpracowałam to Kompila Odszkodowania. Bez żadnych kosztów sprawdzili wszystkie papiery związane z tą kolizją. Tak jak myślałam miałam odstać zaniżone odszkodowanie. Pomogli mi i dostałam całość wartość samochodu. Oni też właśnie odkupują odszkodowania i są w tym bardzo dobrzy. Napisz do nich[ kompila.pl/ ], może i Tobie pomogą.
Teresa

Postautor: Look » 06 gru 2017, 7:44

W przypadku zaniżonych odszkodowań, czy jakichkolwiek innych problemów z ubezpieczycielem, ja radziłbym skontaktować się z mieszczącym się w Katowicach na ul. Jagiellońskiej stowarzyszeniem Wokanda, którego członkowie mogą zaoferować wsparcie z niemal każdej strony. Ja sam miałem nie tak dawno wypadek i to poza granicami kraju i dzięki pomocy stowarzyszenia udało mi się uzyskać odszkodowanie o całkiem satysfakcjonującej kwocie. Na chwilę obecną zakończyli koło kilku tysięcy spraw i współpracują ze specjalistami z niemal każdej dziedziny. Pomoc stowarzyszenia może być więc nieoceniona.
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

Poprzednia