Pożyczki pozabankowe

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Pożyczki pozabankowe

Postautor: poziomka » 07 kwie 2015, 14:09

pożyczki pozabankowe, a może chwilówki - pożycz 150zł a oddaj 150.000zl - niezły zarobek ale dla pożyczkodawcy, dziękuję - postoję, wolę swoje 150zł zainwestować sam na toforum.pl w obligacje - po 3m-cach plus 15
poziomka

Postautor: Gość » 06 maja 2015, 12:18

No te procenty są zabójcze.
Gość

Postautor: benia » 14 maja 2015, 10:16

Inwestować możesz jak nie potrzebujesz kasy na już:P
Awatar użytkownika
benia

Postautor: serek » 20 maja 2015, 16:41

Ja pożyczyłem trochę pieniędzy, ale jednak nie zdecydowałbym się poza bankiem, no chyba że od dobrej cioci. Za pożyczone pieniądze trochę kupiłem, trochę sprzedałem - głównie waluty na mforexie.pl Dużo obczytałem o inwestowaniu na forexie. Czasami jest do przodu a czasami w plecki ale ogólnie na plus :P
serek

Postautor: erwas » 22 maja 2015, 20:50

A ja żadych pożyczek nie preferuję. Co prawda nie miałam jeszcze takiego przymusu, ale może dzięki temu że od kilku lat każde swoje zaoszczędzone środki inwestuję na forexie. Gram na rynku akcji na mforexie.pl. Różnie się pisze o inwestowaniu na forexie, ale ja nie narzekam, moje oszczędności rosną :D
erwas

Postautor: Gość » 15 cze 2015, 7:57

Tylko na tym to się trochę trzeba znać
Gość

Postautor: kaszkazet » 27 cze 2015, 16:28

Też korzystam z mforexu.pl, ponieważ tylko tam znalazłem wersję demo na której pojąłem o co chodzi z tym forexem. Idzie mi tak sobie, ogólnie jest ok, ale na razie jeszcze krezusem nie jestem i chyba długo nie będę, ale próbować warto ;)
kaszkazet

Postautor: KredytytPL » 19 paź 2015, 0:04

Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.toforum.pl
od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze!
- Kredyty na Wakacje 2015
- kredyty przez internet, dla Firm
- Kredyt na mieszkanie/hipotekę
- Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki
Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!
KredytytPL

Postautor: zagubiona » 19 paź 2015, 7:59

My korzystaliśmy z pożyczki na firmę w PROFI CREDIT Nie było masy zaświadczeń, ale za to na każde pytanie konkretna odpowiedź. Pomoc w ustalaniu wysokości i terminów spłat. A co najważniejsze możliwość darmowego odroczenia rat. Pilnujemy terminów, dlatego pewnie nie mamy powodów do narzekań.
zagubiona

Postautor: jacos » 23 paź 2015, 8:35

W pożyczki pozabankowe można także inwestować i na nich zarabiać. Ja sam inwestuje właśnie w social lending na stronie https://klub-inwestorow.pl/ pewne źródło, gwarantowany i cotygodniowy zwrot pożyczki
jacos

PoprzedniaNastępna