Pożyczki pozabankowe

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Pożyczki pozabankowe

Postautor: dfdsgs » 05 lis 2015, 18:09

Pie..rzyć te wszystkie pozyczki, potem sie od nich nie uwolnisz. Ja tam stawiam na swoje, zarobione. Polecam np pograć na m forex.pl (usun spacje) ostatnio całkiem niezle obłowiłem sie inwestycją w złoto i dolary.
dfdsgs

Postautor: andrzej_falkowski » 17 lis 2015, 9:50

Tavara pisze:
> lolek jak Ty mozesz sie na coś takiego godzić. Przecież to strach w ogóle
> mówić o takim czymś. Nie wyobrażam sobie brania jakiś pożyczek na
> przysłowiową gębę i jakieś wymyslania co do splat. To Aasa o którym było
> pisane ma konkretnie rozpisane jak tyle i tyle wezmiesz - to tyle i tyle
> splacisz. Proste, pewne i jak dla mnie bezpieczne podejscie. W życiu bym
> się nie zdacydowała na coś co niby sama mialabym sobie ustalac , wymyslac i
> niby mialo by byc prawdą.

Zarzucasz mu niewiedzę, a sama nie masz pojęcia na czym polegają pożyczki społecznościowe, bo o nie właśnie chodzi. Poczytaj sobie cokolwiek na ten temat, bo widać, że "nie ogarniasz" :P Ja brałem taką pożyczkę w CapitalClub i jakoś nie miałem z niczym problemu. Bo nie jest to pożyczka na przysłowiową "gębę" tylko zabezpieczasz się wekslem, możesz też skorzystać z umowy cywilno-prawnej. Nic nie dzieje się w ciemno. Zasady także są jasno rozpisane, obie strony dogadują się co do procentu i terminu spłaty. Nie rozumiem kompletnie Twojego podejścia, najpierw się dowiedz o co chodzi a potem zabieraj głos :)
Awatar użytkownika
andrzej_falkowski

Postautor: Gosia_28 » 17 lis 2015, 21:27

Ja też staram się nie brać pożyczek jak nie muszę ale jak mi wypadł jakiś nieplanowany wydatek na przykład zepsuł mi się samochód a nie miałam odłożonej gotówki na naprawę auta to wzięłam pożyczkę w Profi Credit aby nie musieć dojeżdżać do pracy autobusem. Naprawiłam auto i nie martwiłam się tym, że za często będę spóźniać się do pracy bo autobusy za długo stoją w korku. Wszystko zależy od sytuacji, czasami lepiej wziąć pożyczkę i potem ją sobie spłacić w ratach bo czasami nie wzięcie jej niesie więcej problemów niż korzyści.
Gosia_28

Postautor: Gość » 18 mar 2016, 1:14

One chyba są na spore procenty?
Gość

Postautor: arabella » 14 kwie 2016, 0:08

Lepiej sobie wszystko dobrze obliczyć, gdy w grę wchodzą pożyczki. . To znacząco ułatwia takie operacje. Sama używam tej strony często w codziennym życiu, zwłaszcza iż (co ze wstydem muszę przyznać) matematyka nie jest moją najmocniejszą stroną.
arabella

Postautor: monika-bdg » 28 kwie 2016, 10:44

Parabanków to ja nie polecam z prostego względu - drogie koszty pożyczki, ogólnie często prowadzi do popadnięcia w spiralę zadłużenia, choć to też zależy od zdrowego rozsądku pożyczkobiorcy. Zdecydowanie lepsza jest pożyczka społecznościowa, bardziej opłacalna i ostatnimi czasy popularna. Tavara - z tym “sam ustalam” to chyba chodziło mu o to, że w social lendingu pożyczkobiorca samodzielnie oferuje inwestorowi wysokość procentu, który zyska pożyczając mu. Zwykle jest po prostu pewna skala “od-do”. Nie ma w tym nic niebezpiecznego i dziwnego, to standard. Ja swego czasu brałam taką pożyczkę na firmę w CapitalClub i tam też mogłam sama ustalić czy oferuję załóżmy 9% czy 20% czy jeszcze inaczej. Ogólnie jestem zdania, że taka forma pożyczania jest przede wszystkim bardzo wygodna, zwłaszcza w przypadku firmy - ogromna oszczędność czasu, bo nie trzeba biegać po urzędach jak w przypadku załatwiania różnych dotacji.
monika-bdg

Postautor: anita » 13 sie 2016, 4:43

nie widzę nic złego w pożyczkach, jeśli przemyśli się sprawę i odda wszystko terminowo to czemu nie skorzystać? wszystko jest dla ludzi. sama czasem korzystam i dla mnie najlepsza jest Ekspres Kasa, zawsze wszystko szybko i bez jakiś zbędnych pytań i formalności.
anita

Postautor: Puchatek » 30 sie 2016, 11:34

korzystałem się z szybkagotowka.pl . Polecam) Załatwiłem gotówkę przez telefon w ciągu 15 minut i jestem zadowolony
https://blog.szybkagotowka.pl/2016/01/pozyczka-przez-telefon-teraz-w-szybka-gotowka.html
Puchatek

Postautor: Jankom » 30 wrz 2016, 19:58

Witam. Ja ostatnio bardzo szybko załatwiłem sobie pożyczkę przez arkonfinance. Już 3 biorę przez nich i nie ma żadnych problemów. Co do chwilówek to odradzam. Są strasznie drogie. Próbowałem też w Profi Credit, ale była lipa. Pozdrawiam.
Jankom

Postautor: followme » 03 paź 2016, 8:24

Jeśli chodzi o chwilówki, to zazwyczaj pierwsza oferowana jest za darmo. Jednak trzeba uważać z terminem spłaty, bo opóźnienie wiąże się z drakońskim oprocentowaniem.
followme

PoprzedniaNastępna