Pożyczki pozabankowe

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Re: Pożyczki pozabankowe

Postautor: maciej123_9 » 05 paź 2016, 10:11

pare miesięcy temu pożyczałem 800 zł na 61 dni z pozyczkakoliber.pl, nie była darmowa, ale też nie zrujnowała mi budżetu, ponieważ doliczyli mi tylko 240 zł prowizji i 12 zł odsetek, więc w sumie oddałem 1052 zł. Sa też pożyczki w innych wysokościach i czasie spłaty.
maciej123_9

Postautor: Jadzian » 24 lis 2016, 16:29

Profi Credit, firma ok, potwierdzam rozliczyłem się z nimi wg umowy, spłaciłem wszystko w terminie. Miałem cały czas kontakt z doradca zanim jeszcze byłem u ich klientem pokierował mnie po kolei a przyznaje na początku byłem zielony Tu jest info https://proficredit.pl/dla-twojej-firmy/
Jadzian

Postautor: Głuptak » 28 lis 2016, 9:16

Generalnie ciężko gdzieś znaleźć jakiś wiarygodny artykuł, który nie jest reklamą, albo w którym dokładnie wyliczą wszystkie koszty. Jakoś jest to dla mnie bardzo dziwna sprawa, że nikt tym tematem się jeszcze nie zajął. Tzn. pewnie się ktoś zajął, ale nie łatwo dotrzeć do takich informacji, ja na razie znalazłem tylko ten artykuł, w którym autor stara się porównać realne koszty chwilówek i pożyczek internetowych.
Głuptak

Postautor: Adrianos » 29 lis 2016, 1:24

Obecnie działam w firmie, która ma w swojej ofercie dużo ofert kredytów gotówkowych (bankowych) jak i tzw pożyczek(chwilówek) i przyznam szczerze, że jest sporo sprawdzonych firm z którymi nie ma żadnych problemów, problemy się robią wtedy gdy nie spłacisz takiej pożyczki na czas, bo zaczynają się naliczać dodatkowe prowizje, ale jak wszystko jest spłacane w czasie itp to nie ma żadnych problemów i wszyscy są zadowoleni, to też kwestia czy bierzesz pożyczke (jak w providencie) na kilka miesięcy, to wtedy możesz zapłacić nawet 70% więcej niż wziąłeś, czy szukasz bardziej chwilówki na miesiąc-trzy, bo z tymi krótszymi nie ma problemów, sprawdzone wielokrotnie :)
Adrianos

Postautor: alexx92 » 22 lut 2017, 21:31

jest tak samo jak pisal mój przedmówca. przy uwaznym zaciąganiiu zobowiązania nie ma mowy o jakichkolwiek problemach. ludzie zazwyczaj nie czytają umów, a potem mają pretensje... ja juz kilkukrotnie bralam pozyczke w firmie Kasomat, wczesniej dokladnie sprawdzilam o niej opinie i ich oferte. jestem w stu procentach zadowolona!!! zawsze dostarczaja mi gotówke na czas, na dokladnie takich samych warunkach jak bylo ustalone
alexx92

Poprzednia