Pożyczki pozabankowe

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Pożyczki pozabankowe

Postautor: Mucha » 20 paź 2014, 19:48

Korzystaliście już może z usług firm pozabankowych, które udzielają pożyczek? Jakie macie zdanie na ten temat? Zapraszam do dyskusji.
Mucha

Re: Pożyczki pozabankowe

Postautor: markiszon » 30 paź 2014, 13:58

Da się taniej i to bez BIK - o ile posiadasz samochód, to bierzesz pożyczkę po zastaw przez lombard77.
Mnie całkowity koszt pożyczki wynosił 11%, a da się jeszcze mniej - piszą o 8%. Podejrzewam, że to zależy od stosunku kwoty do wartości zabezpieczenia, ale najlepiej pytać bezpośrednio.
markiszon

Postautor: tomarek » 30 paź 2014, 14:24

Najlepiej nie patrzeć na ofertę wyłącznie jednej firmy pozabankowej, tylko skonfrontować ich więcej. Wtedy na pewno wybierzemy coś dla siebie. Wszystko zależy również od zdolności finansowej, nie musisz jej koniecznie brać pod zastaw. siedzę dość długi czas w tej branży, a po raz pierwszy słyszę o firmie wspomnianej przez mojego poprzednika. Lepiej uważaj na parabanki, które powstają jak grzyby po deszczu. jest ich coraz więcej i niekoniecznie są godne zaufania.

Postautor: benia » 07 lis 2014, 9:22

Ja na wakacje brałam w Aasa. Spodobało mi się u nich to, że nie musiałam oddawać w ciągu 30 dni. Spokojnie rozłożyłam sobie spłatę na 3 miesiące
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Mucha » 11 lis 2014, 20:48

benia, dawno temu brałaś tam pożyczkę? Możesz powiedzieć coś więcej na temat aasa? Z góry dzięki.
Mucha

Postautor: lolek » 11 lis 2014, 21:12

ja korzystałem z portalu ''pozyczko landia'' i tam prywatnie zawsze udaje mi sie pożyczyć, jest tanio bo sam ustalam ile oddam.
lolek

Postautor: benia » 12 lis 2014, 9:55

Mucha pisze:
> benia, dawno temu brałaś tam pożyczkę? Możesz powiedzieć coś więcej na
> temat aasa? Z góry dzięki.
No na wakacje brałam, jakoś w lipcu.
Przede wszystkim bardzo szybko były załatwione wszystkie formalności z czego jestem zadowolona a kasa na drugi dzień na koncie.
Co byś jeszcze chciał wiedzieć ?
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Tavara » 24 sty 2015, 1:43

lolek jak Ty mozesz sie na coś takiego godzić. Przecież to strach w ogóle mówić o takim czymś. Nie wyobrażam sobie brania jakiś pożyczek na przysłowiową gębę i jakieś wymyslania co do splat. To Aasa o którym było pisane ma konkretnie rozpisane jak tyle i tyle wezmiesz - to tyle i tyle splacisz. Proste, pewne i jak dla mnie bezpieczne podejscie. W życiu bym się nie zdacydowała na coś co niby sama mialabym sobie ustalac , wymyslac i niby mialo by byc prawdą.
Tavara

Postautor: k-stanislaw145 » 28 sty 2015, 9:36

Generalnie nie polecam. W banku jest pewniej i bardziej opłacalnie. To jest opcja tylko dla osób, które w klasycznych bankach mają przechlapaną sytuację.
k-stanislaw145

Postautor: chmielewmalgo12 » 28 sty 2015, 9:48

Czasem nie ma innej opcji i trzeba się już godzić na te warunki ale tak długo jak jest alternatywa polecałabym trzymać się z daleka od takich firm.
chmielewmalgo12

Następna