Kredyt dla firmy

Najważniejsze informacje z rynków finansowych.
Linki sponsorowane

Kredyt dla firmy

Postautor: padko » 24 wrz 2015, 7:56

Szukam najkorzystniejszej oferty, ale po uwzględnieniu wszelkich kosztów, również np. związanych ze wcześniejszą spłatą zobowiązania, ale czy takie nadal istnieją? Bank, w którym mam konto, ma takie zestawienie ofert - https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm Tzn. ranking. Myślę o kredycie z decyzją online - czy widzieliście gdzieś korzystniejszą ofertę? Od razu zaznaczam, że działalność trwa dopiero 2 miesiące, a wiem, że w wielu bankach przy takim okresie nie ma szans na kasę...
padko

Re: Kredyt dla firmy

Postautor: Mish » 29 wrz 2015, 22:42

Ja bym jeszcze dla pewności do Idea Expert się odezwała na Twoim miejscu. Nie wiem ile potrzebujesz ale wiem, że mają kredyt dla firm nawet od pierwszego dnia działalności, więc nie musisz obawiać się, że firma jest zbyt młoda. Jeśli mają coś lepszego - zaproponują na pewno, a jak nie mają to pewnie mają w ofercie to, co bierzesz pod uwagę teraz, więc tak czy owak będziesz do przodu.
Mish

Postautor: zagubiona » 01 paź 2015, 5:44

Dobrą propozycję dla firmy znajdziesz na stronie https://www.proficredit.pl/ A może pomyśl też o programie partnerskim. Ja nie narzekam. Spełniono wszystkie moje oczekiwania. Teraz to pieniążki pracują, a na moje konto co miesiąc wpływa dodatkowa wypłata. Ja przystępując do programu, miałam już firmę zarejestrowaną, przez dłuższy okres czasu. Nie wiem jak to jest z firmami początkującymi. Ale od czego są telefony.
zagubiona

Postautor: Gość » 14 paź 2015, 8:07

Firmy to chyba mają możliwości kredytu na jakiś preferencyjnych warunkach?
Gość

Postautor: Mucha » 18 paź 2015, 21:37

Zależy gdzie i jak bardzo preferencyjne warunki masz na myśli, bo - jak wiadomo - za darmo to nie ma nic. Są takie miejsca, które słyną z przychylności dla firm jak np. wspomniana Idea Expert. Mają niezłe kredyty gotówkowe, nawet na większe kwoty, ale również dobry kredyt obrotowy. Zależy co potrzebujesz.
Mucha